• Job offers
  • All offersKielcePMJunior IT Project Manager/Product Owner
    Junior IT Project Manager/Product Owner
    New
    PM
    Fischer Automotive Sp. z o. o. Sp. k.

    Kielce
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Business Analysis

      junior

      Analiza Biznesowa

      junior

      Agile

      junior

      Bazy Danych

      nice to have

      Atlassian

    Firma Fischer Automotive Sp. z o. o. – jest międzynarodowym producentem części samochodowych. Współpracujemy z Klientami na wszystkich kontynentach świata, dostarczając codziennie ponad 6500 najwyższej jakości części do samochodów osobowych. W związku z szybkim rozwojem firmy i ekspansją na nowe rynki poszukujemy kandydata na stanowisko: Junior IT Project Manager/Product Owner.

    Zakres obowiązków:

    - prowadzenie projektów IT - od fazy definiowania wymagań do wdrożenia produktu na rynek, monitorowanie postępów w projekcie i nadzór nad pracą zespołu;

    - definiowanie wymagań produktów, współtworzenie rozwiązań;

    - opracowywanie dokumentacji projektowej;

    - tworzenie harmonogramów, budżetów, roadmap dla prowadzonych projektów;

    - współpraca i komunikacja z zespołem developerskim oraz z interesariuszami (zarząd, product ownerzy, project managerzy);

    - współpraca z zewnętrznymi podmiotami tj. klientami, podwykonawcami, konsultantami, specjalistami.

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe magisterskie lub V rok studiów, preferowane informatyczne lub/i data science;

    - samodzielność i odpowiedzialność za tworzone projekty;

    - rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;

    - znajomość metodologii, procesów i technik prowadzenia projektów/realizacji produktów - preferowane metodyki/frameworki zwinne jak AGILE, Scrum;

    - dobra umiejętność planowania, zarządzania czasem i organizacji pracy;

    - kreatywność i umiejętność wyciągania konkretnych wniosków z analizy;

    - podstawowa znajomość narzędzi do zarządzania projektem/produktem np. ClickUp, Jira, Asana.

    Mile widziane:

    - doświadczenie w pełnieniu funkcji project managera w branży IT, motoryzacyjnej lub pokrewnych;

    - doświadczenie w pracy z firmware, hardware, systemami embedded;

    - doświadczenie w prowadzeniu komunikacji biznesowej z interesariuszami C-level Management.

    Co oferujemy?

    - zdobycie konkretnego i wartościowego doświadczenia zawodowego;

    - pracę w małym i zwinnym zespole, w którym każdy głos się liczy;

    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    - szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;

    - długofalową i perspektywiczną współpracę.

    All offersKielcePMJunior IT Project Manager/Product Owner

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is Fischer Automotive Sp. z o. o. Sp. k. (hereinafter "controller"). You hav...more

    Check similar offers

    Scrum Master

    New
    Billennium
    Undisclosed Salary
    Kraków
    SAFe
    Agile

    Project Manager Mid/Junior

    New
    9bits sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Białystok
    Analityczne Myślenie
    Jira

    Product Management Intern

    New
    Adform
    Warszawa
    PM
    English
    Analytics

    Scrum Master (Technology & Operations)

    New
    Banqsoft