• Job offers
  • Administrator baz danych
    Data

    Administrator baz danych

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      SQL Server

      regular

      MySQL

      regular

      Oracle

      regular

      Power BI

    Job description

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie, monitorowanie i optymalizacja baz danych, zapewnienie ich wydajności i dostępności.
    • Projektowanie, implementacja oraz zarządzanie hurtowniami danych, w tym ETL (Extract, Transform, Load) procesy.
    • Wspieranie organizacji w analizie danych, przygotowywanie raportów oraz wizualizacji informacji.
    • Wdrażanie polityk bezpieczeństwa, kontrola dostępu oraz ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem.
    • Udoskonalanie wydajności zapytań oraz procesów związanych z bazami danych.
    • Udzielanie pomocy technicznej w zakresie korzystania z baz danych oraz narzędzi analitycznych.
    • Współpraca z zespołami w celu integracji danych z baz danych do narzędzi Power BI, tworzenie interaktywnych raportów i dashboardów.
    • Opracowanie i wdrażanie procedur kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych w razie awarii.
    • Regularne aktualizowanie oprogramowania baz danych oraz zapewnienie ich optymalnego funkcjonowania.
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej konfiguracji, procedur oraz polityk związanych z bazami danych.

    Nasze wymagania

    • Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej.
    • Praktyczna znajomość systemów zarządzania bazami danych (np. SQL Server, Oracle, MySQL).
    • Umiejętność projektowania i zarządzania hurtowniami danych oraz procesami ETL.
    • Doświadczenie w analizie danych oraz tworzeniu raportów z wykorzystaniem narzędzi takich jak Power BI.
    • Biegłość w pisaniu zapytań SQL oraz optymalizacji wydajności zapytań.
    • Wiedza na temat polityk bezpieczeństwa danych oraz najlepszych praktyk w zakresie ochrony danych.
    • Zdolność do efektywnej współpracy z zespołem oraz przedstawiania wyników analizy danych w przystępny sposób.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analizy złożonych danych.
    • Otwartość na nowe technologie oraz chęć do ciągłego rozwijania umiejętności.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy danych i raportowania, szczególnie Power BI.

    To oferujemy

    • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Beauty Brands Concept sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli, ul. Żytnia 19, 05-...more

    Check similar offers

    Data & BI Engineer

    New
    Centrum Respo
    3.76K - 5.26K USD
    Fully remote
    Tableau
    SQL
    Python

    Data Engineer

    New
    Datumo
    3.51K - 6.26K USD
    Fully remote
    Python
    Big Data
    Cloud

    Talend Developer

    New
    Hirexa
    Fully remote
    Talend
    ETL
    Windows

    Data Engineer / BI Developer