• Job offers

    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Vue.js

      advanced

      TypeScript

      advanced

      JavaScript

      advanced

      CSS

      advanced

      WebSocket

      advanced

      Postman

      advanced

      Angielski B2

      advanced

      RabbitMQ

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu technologicznego i weź udział w tworzeniu platformy IIoT od podstaw!

    Obecnie rekrutujemy doświadczonych Vue.js Developerów do różnych projektów realizowanych w ramach naszego zespołu, a opartych na tym samym stacku technologicznym.

    Tech stack: Vue.js, TypeScript, JavaScript, WebSocket, CSS, HTML, Postman

    Projekty:

    Pracujemy nad Platformą IIoT dla branży budowlanej, wspierającą procesy zakładu przemysłowego. Zadania obejmują projektowanie nowych funkcji oraz modernizację istniejących systemów. Obecnie rozpoczynamy prace nad modułami współpracy z brokerem oraz API platformy. Projekt jest zaplanowany na 9 miesięcy z możliwością przedłużenia.

    Branża: Budowlana

    Zespół:

    Nasz zespół liczy około 30 osób i realizuje projekty przy użyciu różnorodnych technologii. Pracujemy w Agile i wspólnie tworzymy aplikacje mobilne (Flutter, React Native), webowe (React, VUE, Angular), rozwijamy API (.NET, Node.js) oraz moduły embedded dla IoT i IIoT. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy wzajemnie się wspierają i rozwijają.

    Zadania:

    • Rozwój nowych funkcji platformy IIoT
    • Współpraca z mentorami technologicznymi klienta w obszarze kluczowych aspektów transferu wiedzy oraz wdrażania nowych technologii

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z komponentami, Vuex i Vue Router.
    • Umiejętność pisania bezpiecznego kodu w TypeScript.
    • Znajomość nowoczesnych funkcji JavaScript i debugowania.
    • Znajomość Flexbox, Grid i preprocesorów CSS.
    • Znajomość semantyki HTML i standardów dostępności.
    • Doświadczenie w komunikacji w czasie rzeczywistym z WebSocket.
    • Umiejętność testowania i debugowania API za pomocą Postmana.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    • Mile widziana: znajomość RabbitMQ.

    Model pracy: 100% zdalnie

    Godziny pracy: polskie godziny biznesowe

    Proces rekrutacji: jedna rozmowa techniczna online (1h) w j.polskim

    Euvic - ponad 5000 pracowników i prawie 18 lat doświadczenia niewątpliwie czynią nas dużą firmą. A jednak, mimo upływu czasu i stale powiększającego się grona klientów wciąż jesteśmy firmą stworzoną przez inżynierów IT dla inżynierów IT. Tworzymy prężnie rozwijającą się firmę „z ludzką twarzą”, składającą się z dobrych ludzi, tworzących dobre oprogramowanie. Czyni nas to solidnym partnerem IT skupiających się na własnych osiągnięciach, sukcesach klientów i satysfakcji zawodowej pracowników.

    Co oferujemy?

    • sprawny, szybki i przyjazny proces rekrutacyjny (nie tylko umiejętności są dla nas ważne, wspólnie sprawdźmy, czy pasujesz do the Good People),
    • pracę i rozwój w renomowanej firmie IT, z ugruntowaną pozycją na rynku,
    • projekty dla klientów międzynarodowych z wielu branż,
    • płaską strukturę, politykę „otwartych drzwi” i dbałości o dobre relacje w zespołach,
    • małe zespoły w dużej firmie i koleżeńską wspólnotę w tych zespołach,
    • transparentny i atrakcyjny program szkoleniowy oparty na badaniach kompetencji,
    • bonusowy program poleceń,
    • wsparcie buddiego w okresie onboardingu,
    • rozwój wewnątrz organizacji – szkolenia wewnętrzne, „Euvic Talks”, możliwość prowadzenia wewnętrznych szkoleń,
    • udział w inicjatywach społecznych – wspieramy potrzebujących z udziałem Fundacji The Good People.

    Zastanawiasz się czy warto?

    W naszym wewnętrznym badaniu #theGoodPeople wskazali 4 kluczowe aspekty, które cenią najbardziej:

    1. Sam/a decyduję o tym, jak najlepiej wykonać swoją pracę.
    2. Mój manager/ka jest dostępny, otwarty na sugestie i odmienność zdania.
    3. Jestem traktowany/a z należytym szacunkiem.
    4. W moim zespole panuje atmosfera sprzyjająca współpracy.

    Brzmi jak dobre miejsce pracy dla Ciebie?

    Tak pracujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Praca zdalna/hybrydowa,
    • Kawa, napoje,
    • Spotkania integracyjne i rodzinne,
    • Brak dress code'u.

    Wybierz swoje benefity:

    • System kafeteryjny (m.in karta Multisport),
    • Opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie na życie z możliwością wykupienia dodatkowych pakietów np. opieki onkologicznej,
    • Inicjatywy rozwojowe.

    Zapraszamy do #theGoodPeople - profesjonaliści, pasjonaci, dobrzy ludzie 🙂

    Check similar offers

    Senior Fullstack Engineer (React/Node.js)

    New
    Equiem
    5.49K - 6.99K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    React
    Node.js
    OWASP

    Backend Engineer (ELK Stack)

    New
    DevsData LLC
    8.5K - 9.24K USD
    Fully remote
    ELK
    REST API

    Senior Front-End Developer (JavaScript)

    New
    Fabres
    6.29K - 7.55K USD
    Fully remote
    JavaScript
    English
    React