• Job offers

    Remote

    Tech stack

      JavaScript

      advanced

      Git

      regular

      PostgreSQL

      regular

      HTML5 / CSS3

      regular

      Bootstrap

      regular

      RWD

      regular

      jQuery

      regular

      TypeScript

      junior

      Angular

      junior

      Material Design

      nice to have

    Job description

    Online interview

    O projekcie:

    Pracując w międzynarodowym projekcie będziesz mieć okazję wspólnie z nami wdrażać nowoczesną platformę ubezpieczeń połączonych z najpopularniejszymi produktami (ubezpieczenie podróży, mieszkania itp.). Naszą misją jest zapewnienie klientowi pełnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa, tak na co dzień, jak i podczas wakacji. Będziesz mieć realny wpływ na kształt tworzonego rozwiązania, a przy okazji z pewnością poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz wartościowe kontakty i będziesz działać w oparciu o nowe technologie.

    Twój nowy zespół:

    Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem, pełnych entuzjazmu, ekspertów w swoich dziedzinach. Dołączając do nas będziesz pracować w metodyce Scrum, a wynik swojej pracy zobaczysz na naszej platformie do sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych. Szukamy osoby komunikatywnej i kreatywnej, z estetycznym podejściem do projektowania portali webowych. Jeżeli chętnie podejmujesz inicjatywę, poszukujesz skutecznych rozwiązań i lubisz je wdrażać – czekamy na Twoje CV.

    Twoje zadania:

    • Projektowanie, budowanie oraz implementowanie zaawansowanych formularzy webowych.
    • Analiza potrzeb biznesowych (np. na podstawie dokumentacji ubezpieczeniowej).
    • Zaangażowanie w automatyzację i optymalizację procesu wytwórczego.
    • Dbałość o jakość dostarczanego kodu programistycznego, tworzenie usprawnień i rekomendacji optymalnych rozwiązań.
    • Poprawa błędów oprogramowania.
    • Wsparcie rozwoju zespołu poprzez dzielenie się wiedzą i pomysłami.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimalne doświadczenie komercyjne - 6 miesięcy.
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript.
    • Dobra znajomość jQuery.
    • Dobra znajomość HTML5CSS.
    • Podstawowa znajomość frameworku Angular oraz języka TypeScript.
    • Znajomość:
    • Relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL).
    • Git.
    • Wzorców projektowych.
    • Zasad programowania / dobrych praktyk.
    • Umiejętność praktycznego stosowania technik RWD.
    • Doświadczenie w code review oraz refaktoryzacji kodu oraz zagadnień związanych z CI.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Otwartość i umiejętność pracy w zespole developerskim w modelu Agile (Scrum).

    Mile widziane:

    • Doświadczenie:
    • W programowaniu w języku Java lub Groovy.
    • W pracy z narzędziami Atlassian tj. Jira, Confluence.
    • Bootstrap oraz Material Design.
    • Zasad Progressive web app.
    • Apache FreeMaker.

    Nasza propozycja dla Ciebie:

    • Dodatkowa możliwość rozwoju- dołączenie do zespołu tworzącego nowe rozwiązania/aplikacje z wykorzystaniem Angular w projekcie międzynarodowym.
    • Realny wpływ na kształt oraz możliwości tworzonego oprogramowania.
    • Poznanie aktualnych standardów powstawania i rozwoju oprogramowania.
    • Możliwość szybkiego rozwoju w kierunku technologii webowych.
    • Dodatkową możliwością w ramach rozwoju będzie udział w międzynarodowym projekcie, prowadzonym metodami zwinnymi.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
    • Praca w nowoczesnej instytucji finansowo-ubezpieczeniowej.
    • Świetna atmosfera – mówimy do siebie na Ty i doceniamy swoją pracę.
    • Szansa poznania branży ubezpieczeniowej od podszewki.
    • Możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju.

    Dbamy o Twoje zdrowie i komfortowe warunki pracy

    • Kafeteria benefitów z setkami opcji do wyboru.
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa dla Ciebie i Twojej rodziny.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Zespołowe i firmowe spotkania integracyjne.
    • Wsparcie sportowych pasji pracowników i startów w zawodach.

    Zapewniamy Ci dostęp do stałego rozwoju

    • Możliwość wzbogacania kompetencji i wiedzy zawodowej na szkoleniach zewnętrznych, konferencjach, warsztatach oraz seminariach.
    • Rozwój kompetencji miękkich podczas szkoleń wewnętrznych, w oparciu o najnowszą wiedzę.
    • Dofinansowanie do studiów magisterskich i podyplomowych.
    • Nauka języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach.
    • Różnorodność projektów i zadań rozwijających nowe umiejętności.
    • Możliwość podjęcia nowych wyzwań i doświadczeń zawodowych w ramach rekrutacji wewnętrznych.

    Check similar offers

    Junior Frontend Developer🚀

    New
    Interia.pl Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    ES6
    JavaScript
    React 17+

    Full-stack Developer

    New
    Appstar
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    Angular
    WooCommerce
    TypeScript

    Starszy Programista FullStack_.NET +React

    New
    Bank Millennium
    Warszawa
    React
    SQL