• Job offers
  • Młodszy Specjalista IT
    New
    Support

    Młodszy Specjalista IT

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    Eurocash

    Eurocash

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Company profile

    Tech stack

      Helpdesk

      junior

    Zespół wsparcia użytkowników IT zajmuje się zapewnieniem pracownikom Grupy Eurocash bieżącej obsługi zgłoszeń w ramach pierwszego kontaktu, utrzymania i bezpieczeństwa systemów oraz infrastruktury informatycznej.

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Wsparcie użytkowników systemów IT w ramach pierwszej linii wsparcia.
    • Rozwiązywanie problemów informatycznych i sprzętowych.
    • Klasyfikacja i rejestrowanie zgłoszeń w systemie ITSM.
    • Konfiguracja oraz serwis stacji roboczych, terminali radiowych i drukarek.
    • Wsparcie użytkowników w obsłudze systemów sprzedażowych.
    • Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważniejszych problemów.
    • Monitoring systemów informatycznych.
    • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz 1 rok doświadczenia jako pracownik helpdesku lub przy obsłudze technicznej użytkowników lub
    • Masz niewielkie doświadczenie (staże, praktyki) ale jesteś zmotywowany do nauki i rozwoju w dużej firmie.
    • Masz wykształcenie średnie techniczne.
    • Potrafisz trafnie rozpoznać problem, klasyfikować zgłoszenia oraz podjąć odpowiednie działania.
    • Umiesz pracować z użytkownikami na różnych poziomach kompetencji technicznych, jesteś cierpliwy i dokładny.
    • Posiadasz wiedzę na temat budowy komputerów, ich działania oraz konfiguracji systemu Microsoft Windows.

    Dodatkowo docenimy: wiedzę na temat środowiska Active Directory, poczty Exchange, sieci komputerowych, wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane informatyka).

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Kompleksowe przygotowanie do realizacji zadań.
    • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań oraz szeroki pakiet benefitów.
    • Szkolenia Microsoft z możliwością certyfikacji.
    • Współuczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu systemów informatycznych opartych o najnowocześniejsze technologie obsługujących kilkaset lokalizacji terenowych
    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer Polska 2024.
    • Hybrydowy system pracy (2 dni pracy z biura, 3 dni pracy zdalnej).
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    Check similar offers

    Application Production Support Specialist

    New
    BNP Paribas SA oddział w Polsce
    Undisclosed Salary
    Kraków
    SQL
    SQL Server
    Oracle

    Specjalista ds. utrzymania systemów i aplikacji IT

    New
    Emitel S.A.
    Warszawa
    Cybersecurity
    Elasticsearch
    IoT

    Mid/Senior SaaS Technician

    New
    Banqsoft
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Powershell
    MS SQL
    Azure DevOps

    Implementation Consultant