• All offersSopotSecurityMenedżer Procesów Bezpieczeństwa Informacji
    Menedżer Procesów Bezpieczeństwa Informacji
    New
    Security
    ERGO Hestia

    Sopot
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Angielski

      regular

      Security

    Job description

    Twój zakres obowiązków:

    • zarządzanie i koordynacja grupą procesów bezpieczeństwa informacji,
    • dokumentacja wymagań i przepływów w procesach bezpieczeństwa,
    • weryfikacja i ustalanie matryc odpowiedzialności,
    • określanie mierników efektywności ww. procesów,
    • identyfikacja i modelowanie zależności między procesami biznesowymi/IT/bezpieczeństwa,
    • budowanie relacji z interesariuszami, delegowanie i rozliczanie przydzielonych zadań, ustalanie priorytetów,
    • współpraca, koordynacja, kontraktowanie i rozliczanie prac z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych,
    • koordynacja projektów wdrażających zmiany w procesach bezpieczeństwa informacji.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu zarządzanie lub informatycznym,
    • minimum 3-letnie doświadczenie w roli koordynatora procesów biznesowych lub IT,
    • znajomość metodyk dokumentowania procesów biznesowych,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację (min. B1),
    • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, umiejętność podtrzymywania relacji oraz zarządzania zespołem,
    • zdolności analityczne, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów,
    • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących cyberbezpieczeństwa infrastruktury i aplikacji będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
    • pracę w systemie hybrydowym,
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
    • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
    • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
    • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
    • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
    • pakiet benefitów.
    All offersSopotSecurityMenedżer Procesów Bezpieczeństwa Informacji

    Check similar offers

    Information Security Manager

    New
    CodeTwo - HRejterzy
    3.81K - 6.36K USD
    Jelenia Góra
    Fully remote
    Information Security

    IT Security Specialist (Application/Cloud Area)

    New
    Eurocash
    Undisclosed Salary
    Komorniki
    DevOps
    Cloud
    Azure

    IAM Consultant

    New
    Accenture
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    zarządzanie tożsamością
    IAM/PAM
    SailPoint

    Product Security Analyst