• Job offers
  • Administrator IT
    New
    Admin

    Administrator IT

    2 503 - 3 255 USDNet/month - B2B
    2 503 - 3 255 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Network Administration

      regular

      VLAN

      regular

      VPN

      regular

      IT Security

      junior

    Job description

    Online interview

    Dla naszego klienta - prężnie działającej firmy w branży nieruchomości poszukujemy specjalisty na stanowisko Administratora IT.

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za utrzymanie oraz administrowanie systemami IT, w tym systemami rezerwacyjnymi i serwerami
    • Konfiguracja, nadzór i bieżąca aktualizacja urządzeń sieciowych (takich jak routery, switche, punkty dostępowe Wi-Fi) oraz infrastruktury sieciowej
    • Zapewnienie ciągłej dostępności i sprawności sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
    • Techniczne wsparcie dla pracowników i gości hotelowych, w tym pomoc w korzystaniu z urządzeń IT i sieci Wi-Fi
    • Rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych, zarówno w sposób zdalny, jak i bezpośrednio na miejscu
    • Zapewnienie bezpieczeństwa IT, kontrola dostępu do systemów i ochrona danych
    • Zarządzanie procesem tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemów w przypadku awarii

    Wymagania:

    • Min. 2 -letnie doświadczenie w pracy z systemami rezerwacyjnymi i systemami zarządzania obiektami komercyjnymi (hotele, apartamenty na wynajem, domki)
    • Praktyczna znajomość administracji systemami Windows (zarówno klienckimi, jak i serwerowymi) oraz zarządzania sieciami komputerowymi
    • Umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi (Wi-Fi, VLAN, VPN) oraz rozwiązywania problemów sieciowych
    • Zdolność do efektywnego diagnozowania i naprawiania problemów sprzętowych oraz programowych
    • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem, ochroną danych i zabezpieczeniem sieci
    • Umiejętność współpracy z różnorodnymi zespołami oraz wsparcie użytkowników na różnym poziomie zaawansowania technicznego

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy,
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży nieruchomości,
    • Pracę w modelu hybrydowym – 2 dni pracy tygodniowo z biura w Zakopanem, pozostałe dni zdalnie
    • Dodatkowe benefity: prywatna opieka zdrowotna, premie finansowe
    • Dużą autonomię działania, będziesz samodzielnym specjalistą
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest ER Group Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Michałki 31 (dalej jako "administr...more

    Check similar offers

    Mid/Senior OpenStack Engineer

    New
    CloudFerro S.A.
    5.01K - 7.51K USD
    Fully remote
    OpenStack
    English
    Linux

    Administrator Serwerów Aplikacyjnych

    New
    Connectis
    3.76K - 4.51K USD
    Warszawa
    XSLT
    Windows Server
    XML

    Kubernetes Administrator

    New
    BNP Paribas SA oddział w Polsce
    Warszawa
    English
    OpenShift
    Windows OS

    Ansible Automation Specialist