• Job offers
  • Analityk danych / Analityk Produktowy (Web+App)
    New
    Data

    Analityk danych / Analityk Produktowy (Web+App)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Power BI

      regular

      MS Excel

      regular

      Looker Studio

      regular

      Big Query

      regular

      Firebase

      regular

      Google Analytics

    Job description

    Online interview

    Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awareness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

    Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

    Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

    Twój zakres obowiązków:

    • Budowanie i rozwój dashboardów prezentujących KPI sklepu internetowego, aplikacji mobilnej i poszczególnych domen;

    • Typowanie obszarów do usprawnień na bazie przeprowadzonych analiz we współpracy z Product Ownerem poszczególnych domen;

    • Specyfikowanie zmian w zdarzeniach analitycznych, współpraca z zespołami wdrożeniowymi;

    • Utrzymanie i rozwój ustandaryzowanego planu analitycznego dla aplikacji mobilnej;

    • Prowadzenie testów AB, odpowiedzialność za metodologię testów i pomiar;

    • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za Digital marketing, w szczególności wsparcie przy implementacji kodów trackingowych niezbędnych do prowadzenia zautomatyzowanych działań marketingowych;

    • Analiza danych ilościowych (z wykorzystaniem narzędzi typu Google Analytics, Excela, PowerBI, BigQuery, LookerStudio).

    Nasze oczekiwania:

    • Ugruntowane doświadczenie w pracy z Google Analytics 4;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie narzędzi takich jak: Looker Studio, BigQuery, Google Tag Manager
    • Min. roczna praktyka w prowadzeniu testów A/B;
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym;
    • Znajomość systemów Jira
    • Podstawowa wiedza na temat takich zagadnień jak modele atrybucji, trafficking (DCM/Adform), modele scoringowe etc.;
    • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych (analiza danych);
    • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na konkretne KPI (definiowanie KPI dla nowych procesów);
    • Umiejętność automatyzacji pracy;
    • Umiejętność wizualizacji danych adekwatnie do celu;
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności samodzielnego zdobywania danych i przeprowadzania benchmarków.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość powerBI;
    • Znajomość python lub R;
    • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych;

    Data Software Engineer (Upskilling position for Python Developers)

    New
    EPAM Systems
    Fully remote
    Python
    Azure
    GCP

    Storage Engineer

    New
    Epiq
    Fully remote
    Terraform
    Powerscale
    Powershell

    Data Engineer (All Genders)

    New
    Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o.
    Fully remote
    Azure OpenAI Service
    Azure Data Factory
    Azure Synapse

    Administrator Aplikacji

    New
    Asseco Data Systems
    Fully remote
    Bash