• Job offers
  • All offersKatowicePHPPHP Developer (DevOps Team)
    PHP Developer (DevOps Team)
    New
    PHP
    E Net Production Sp. z o.o.

    Katowice
    3 050 - 4 576 USDNet/month - B2B
    2 542 - 3 813 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tworzymy zaawansowane systemy e-commerce oparte na autorskim silniku. Elastyczne rozwiązanie, jakim jest własne oprogramowanie sprawia, że jesteśmy w stanie obsługiwać duże firmy, dla których sprzedaż online jest lub wysuwa się na pierwsze miejsce.

    Company profile

    Tech stack

      Git

      master

      PHP

      advanced

      Docker

      advanced

      CI/CD (Gitlab)

      advanced

      MySQL

      advanced

      Python/Bash

      advanced

      Symfony

      regular

      Node.js

      regular

      Linux

      regular

      Ansible

      junior

    Job description

    Online interview

    Jeśli chcesz podjąć wyzwanie zawodowe polegające na kształtowaniu procesów developerskich, chciałbyś pomóc rozwijać praktyki CI/CD oraz dbać o Developer Experience w naszej organizacji to zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej. Czeka Cię współpraca z doświadczonymi zespołami Software Developerów, Software Testerów, Scrum Masterów oraz E-Commerce System Consultantów, którzy pracują nad rozwojem i wsparciem jednego z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce. System dziennie obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: Media Expert, Salony Agata, KROSS i wielu innych.

    Zadania na stanowisku

    • Wsparcie developerów przy pracach na serwerach produkcyjnych / stagingowych / lokalnych.
    • Koordynacja i komunikacja z zespołami developerskimi na temat znalezionych problemów.
    • Rozwój i utrzymanie procesów CI oraz CD.
    • Utrzymanie działania systemów produkcyjnych, monitorowanie jakości (ciągłość działania, wydajność).
    • Możliwość kreowania procesów funkcjonowania organizacji.

    Wymagania

    • Znajomość PHP.
    • Znajomość GIT.
    • Znajomość MySQL (tworzenie i analiza zapytań).
    • Otwartość i zaangażowanie.
    • Chęć rozwoju.

    Mile widziane

    • Znajomość języków skryptowych (np. Python, Bash).
    • Znajomość narzędzi CI/CD (preferowany Gitlab).
    • Znajomość konteneryzacji (preferowany Docker).
    • Doświadczenie w pracy z Symfony, Node.js.
    • Znajomość narzędzi do automatyzacji (preferowany Ansible).
    • Znajomość środowisk Linux.
    • Znajomość Kubernetes.

    Oferujemy

    • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie branży e-commerce.
    • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie — jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B).
    • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).
    • Pracownicze programy zniżkowe np. Media Expert.
    • Szkolenia i rozwój osobisty.
    • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem.
    • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic lub pracę zdalną.
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.
    All offersKatowicePHPPHP Developer (DevOps Team)

    Check similar offers

    Administrator Systemów Informatycznych

    New
    Fiberhost
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Analytical Thinking
    Git
    Ansible

    Software Engineer (PHP, Node.js)

    New
    G2A
    Undisclosed Salary
    Rzeszów
    Fully remote
    Node.js
    PHP

    PHP Software Developer

    New
    GetResponse S.A.
    2.66K - 4.21K USD
    Wrocław
    Fully remote