• Job offers
  • Wsparcie klienta z językiem angielskim
    New
    Support

    Wsparcie klienta z językiem angielskim

    Gliwice
    1 251 - 1 502 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      English

      advanced

      Windows

    Job description

    DTiQ Poland poszukuje osób na stanowisko wsparcia klienta.

    Zakres obowiązków w zależności od poziomu wsparcia:

    • bezpośredni kontakt z klientami,
    • zbieranie wszelkich informacji dotyczących problemów,
    • rozwiązywanie problemów technicznych,
    • instalacje i konfiguracje naszych systemów,
    • współpraca z pozostałymi działami wsparcia technicznego.

    Doświadczenie i umiejętności:

    • Bardzo dobra znajomość j angielskiego w mowie i piśmie ,
    • Podstawowa/dobra znajomość zagadnień sieci komputerowych oraz sprzętu komputerowego,
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows,
    • Szybka chęć do nauki nowych zagadnień,
    • Praca w trybie 8 h w godzinach 13:00-21:00 lub 14:00-22:00
    • Praca w siedzibie firmy w Gliwicach lub praca zdalna
    • Umiejętność pracy samemu jak i w grupie.

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
    • Certyfikacje CompTIA,
    • Ukończone studia w kierunku IT (lub w trakcie).

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie
    • Wynagordzenie 5000 – 6000 zł brutto (Umowa o pracę)
    • Pracę w młodym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilizacje-stawiamy na współpracę długofalową
    • Lekcje angielskiego, hiszpańskiego
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport
    • Dzień wolny w urodziny

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest DTiQ Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Dworcowa 25, 44-100 Gliwice (dal...more

    Check similar offers

    IT Analyst with German

    New
    DCG
    1.53K - 1.65K USD
    Bydgoszcz
    Fully remote
    German
    English
    MS Office

    Mid/Senior SaaS Technician

    New
    Banqsoft
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Powershell
    MS SQL
    Azure DevOps

    Implementation Consultant

    New
    Primaris
    2.95K - 3.79K USD
    Fully remote
    English
    Analytics