• Job offers

    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      SQL

      advanced

      C#

      advanced

      BPMN

      advanced

      PostgreSQL

      regular

      Postman/SOAP

      regular

      UI

      regular

      HTML

      regular

      SOA

      regular

      WebService

      regular

      UML

    Job description

    Online interview

    Zakres obowiązków:

    • Analiza techniczna incydentów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
    • Replikacja występowania incydentów na środowiskach testowych / developerskich,
    • Weryfikacja poprawności konfiguracji systemu, warstwy prezentacji i logiki procesów biznesowych,
    • Kontakt z klientem w celu ustalenia technicznych szczegółów wystąpienia incydentu, przeprowadzenia analizy,
    • Przygotowanie materiału analitycznego dla programistów,
    • Współpraca z zespołem deweloperskim przy tworzeniu nowych narzędzi systemowych i ich funkcjonalności,
    • Analiza rozwiązań biznesowych w oparciu o Ferryt Low-Code Platform,
    • Wspieranie dobrej atmosfery w pracy :)

    Wymagania:

    • Rzetelność, dociekliwość i staranność,
    • Otwartość na zdobywanie wiedzy,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej,
    • Podstawowa znajomość SQL, PostgreSql, C#, Postman/SOAP UI, HTML,
    • Znajomość notacji BPMN, UML oraz platform Low-Code,
    • Techniczna wiedza z zakresu budowy i składników aplikacji wielowarstwowych (SOA, webService, bazy danych SQL),
    • Umiejętność dokumentowania zagadnień technicznych,
    • Wykształcenie techniczne lub pochodne (co najmniej średnie),
    • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • Know-how w zakresie testów regresyjnych i tworzenia przypadków testowych,
    • Zainteresowanie sferą bezpieczeństwa aplikacji.

    To oferujemy:

    • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
    • Program polecenia pracowników,
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7-9),
    • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16),
    • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych,
    • Casual Dress code,
    • Dofinansowanie okularów,
    • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie,
    • Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym,
    • Udział w inicjatywach dobroczynnych,
    • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty”.

    Benefity:

    • Prywatna opieka medyczna,
    • Karta Multisport,
    • Firmowa biblioteka,
    • Program rekomendacji pracowników,
    • Inicjatywy dobroczynne,
    • Parking dla rowerów,
    • Zajęcia z j. angielskiego i j. niemieckiego.

    Wdrożenie pracownika to dla nas nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy programistycznej, ale także adaptacja w nowym środowisku, dlatego pierwsze miesiące pracy przebiegają stacjonarnie w firmie.

    Oczekujemy ofert od kandydatów z Poznania i okolic, zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze tworzenia aplikacji biznesowych może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

    Check similar offers

    Specjalista MES

    New
    Arcelor Mittal Poland
    Undisclosed Salary
    Dąbrowa Górnicza
    PL/SQL
    Oracle
    Databases

    Data Engineer

    New
    BEC Poland
    Warszawa
    Azure/AWS
    ETL tools

    Database Engineer

    New
    B2Bnetwork
    4.24K - 6.24K USD
    Warszawa
    Oracle management tools
    Oracle DB
    Unix

    Supply Chain Data Science Team Leader

    New