• Job offers
    JS
    Digital First AI

    Kraków
    3 305 - 4 321 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      React

      master

      TypeScript

      regular

      HTML5 / CSS3

      regular

      JavaScript

      regular

      Git

      junior

    Job description

    Online interview

    Kim jesteśmy:

    Digital First AI to startup dla marketingowych freaków. Tworzymy platformę AI dla przedsiębiorców, marketerów i growth-hackerów, żeby zautomatyzować ich codzienną pracę! Digital First AI w ciągu kilku minut dostarcza spersonalizowaną strategię marketingową i pomaga w jej realizacji za pomocą sztucznej inteligencji. Narzędzie na podstawie informacji o biznesie rekomenduje (AI) listę działań marketingowych, które pozwalają firmom skalować przychody.

    Kogo szukamy i czego możesz się spodziewać:

    • Szukamy osoby z dużym doświadczeniem, kreatywnej, która wspomoże i zdynamizuje działania związane z rozwojem platformy DigitalFirst.ai w obszarze frontend’u (głównie w oparciu o React).
    • Możesz liczyć na dużą niezależność, znaczący wpływ na kształt aplikacji, możliwość wytyczania kierunku rozwoju, zastosowanych narzędzi, frameworków, wzorców architektonicznych, konwencji i praktyk wytwarzania oprogramowania.
    • Liczymy, że staniesz się źródłem inspiracji i wiedzy dla pozostałych członków zespołu.

    Twoje zadania:

    • Dbanie o ciągłą optymalizację doświadczeń użytkowników DigitalFirst.ai
    • Kreowanie nowych koncepcji, szybkie wdrażanie nowych rozwiązań w formie POC (jak i docelowej)
    • Aktywny udział w życiu i rozbudowie projektu
    • Wyznaczanie wytycznych i specyfikacji dla pozostałych członków zespołu developerskiego
    • Ciągłe poszerzanie kompetencji własnych i pozostałych członków zespołu

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Masz co najmniej 5 lata doświadczenia w rozwoju frontend’u (w różnych technologiach)
    • Posiadasz dużą wiedzę popartą co najmniej 3 letnim doświadczeniem w pracy z React
    • Bardzo dobrą znajomość TypeScript, HTML5, CSS3, JS (ES6)
    • Znasz REST
    • Potrafisz pracować z Figmą i aktywnie współpracować z zespołem UX/UI Designerów.

    Plusem będzie:

    • Znajomość React-flow, Tiptap
    • Znajomość Node.js

    Oferujemy:

    • Pracę stałą, w pełnym wymiarze godzin lub projektową
    • Pracę w dynamicznym startupie, gdzie Twój wkład będzie miał realny wpływ na rozwój naszych produktów
    • Rozwijanie unikatowego i ciekawego projektu opartego o narzędzia AI
    • Możliwość współpracy z utalentowanym zespołem projektowym i developerskim
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pracę zdalną lub z biura w Krakowie

    Czekamy na Twoją aplikację! :)

    Team Digital First AI

    All offersKrakówJSFrontend Developer (React)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Digital First AI z siedzibą w Rzeszowie, ul. Kolejowa 12 (dalej jako "admini...more

    Check similar offers

    Fullstack Software Engineer

    New
    Kalepa
    6K - 9K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    React
    JS
    Python

    Back End Developer

    New
    Ciklum
    3.83K - 4.16K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    RabbitMQ
    MongoDB
    Kafka

    Remote FullStack JS Developer (React Native)

    New
    GMI Software
    2.54K - 4.58K USD
    Bydgoszcz
    Fully remote