• Job offers
  • All offersWarszawaJavaJava Backend Developer
    Java Backend Developer
    New
    Java
    Decerto

    Warszawa
    4 698 - 5 552 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Decerto

    Decerto

    Jesteśmy software housem, który łączy pasję do klasycznego programowania ze stabilnym światem ubezpieczeń i finansów. Jesteśmy też Great Place to Work! Lubisz pisać kod? Ciekawią cię tematy insurtechowe? Rozgość się! :)

    Company profile

    Tech stack

      Java

      regular

      Spring

      regular

      Hibernate

      regular

      REST API

      regular

      Microservices

      regular

      RabbitMQ

      regular

      Maven

      regular

      Docker

      regular

      Kubernetes

      regular

      PostgreSQL

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Twoja rola i projekt:

    PROJEKT ZEWNĘTRZNY

    Praca w zespole scrumowym nad rozwojem aplikacji backendowych w architekturze mikroserwisowej dla Klienta z branży ubezpieczeń.

    Wiodące technologie i narzędzia:

    Backend: Java 11, Spring Framework, Spring Data, Spring Security, Sprint Boot, JPA/Hibernate, REST API, MS SQL/ PostgreSQL, RabbitMQ / Kafka, Docker, OpenShift/Kubernetes, Gitlab, Artifactory, Maven.

    Metodyka: Projekt realizowany w SCRUMie.

    Twoje zadania:

    • Tworzenie aplikacji backendowych w ramach platform wykorzystywanych przez Klienta.
    • Projektowanie nowych rozwiązań w ramach rozbudowy powyższych platform w architekturze mikroserwisowej.
    • Budowanie rozwiązań na podstawie rynkowych praktyk developerskich.
    • Optymalizowanie kodu z uwzględnieniem wytycznych bezpieczeństwa i aspektów wydajnościowych.
    • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych.

    Aplikuj, jeśli:

    • Cechujesz się bardzo dobrą znajomością Java 11.
    • Posiadasz 3-4 letnie doświadczenie jako Java BE developer.
    • Masz doświadczenie ze Spring Framework, Spring Data, Spring Security, Sprint Boot, JPA/Hibernate, REST API.
    • Masz komercyjne doświadczenie w budowaniu aplikacji w architekturze mikroserwisów.
    • Znasz od strony developerskiej bazy MS SQL lub PostgreSQL.
    • Znasz RabbitMQ lub Kafka.
    • Pracowałeś/-łaś z narzędziami Docker, OpenShift/Kubernetes, Gitlab, Artifactory, Maven.
    • Znasz wzorce projektowe, nowoczesne style architektury aplikacyjnej i dobre praktyki pisania czystego kodu.

    Czeka na Ciebie:

    • Praca zdalna, okazjonalne przyjazdy do biura w Warszawie.
    • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
    • Dofinansowanie certyfikatów.
    • Doświadczony zespół z dużym know-how.
    • Dofinansowanie do Opieki medycznej, Karty sportowej, Ubezpieczenia na życie.
    • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
    • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
    • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

    Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

    Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

    All offersWarszawaJavaJava Backend Developer

    Check similar offers

    Java Developer – Learn and Grow into Big Data

    New
    Datumo
    2.8K - 4.07K USD
    Kraków
    Fully remote
    SQL
    Java
    JVM

    Mid Java Developer

    New
    Pragmile
    4.83K - 5.85K USD
    Fully remote
    Oracle
    Spring Boot
    GraphQL

    Java Developer

    New
    TU Europa
    2.8K - 4.58K USD
    Poznań