• Job offers

    Developer / Analityk Ferryt

    Warszawa
    4 666 - 6 054 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Analityczne Myślenie

      advanced

      BPMN

      regular

      Ferryt

      regular

      SOAP

      junior

      REST

      junior

      SQL

      junior

    Job description

    Online interview

    Pracujemy nad wsparciem naszego klienta z sektora bankowego o kolejnego eksperta z obszaru Ferryt. Jeśli znasz to narzędzie oraz masz doświadczenie w projektowaniu procesów biznesowych i pasjonuje Cię automatyzacja w systemach workflow, ta oferta jest dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    1. Zbieranie wymagań i tworzenie dokumentacji – współpraca z zespołami w celu zapewnienia, że każdy projekt spełnia realne potrzeby biznesowe.
    2. Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej – dbałość o klarowność i uporządkowanie informacji, by projekty przebiegały bez zakłóceń.
    3. Projektowanie i optymalizacja procesów – tworzenie oraz konfiguracja nowoczesnych rozwiązań workflow wspierających kluczowe procesy w organizacji.

    Świetnie odnajdziesz się w tej roli, jeśli masz:

    1. Praktyczne doświadczenie (minimum 2-3 lata) w automatyzacji procesów na platformie Ferryt, w tym z modułami Ferryt.RDE lub Ferryt.Flow.
    2. Umiejętność projektowania oraz implementacji rozwiązań opartych na platformie Ferryt.
    3. Znajomość języków programowania i standardów, takich jak C#/JAVA, BPMN, SOAP, REST, XML.
    4. Dobrą znajomość relacyjnych baz danych oraz biegłość w języku SQL.
    5. Doświadczenie w pracy z narzędziami JIRA i Confluence.

    Nasze oczekiwania:

    1. Zdolności analityczne i projektowe, w tym doświadczenie w analizie projektowej i współpracy z zespołami biznesowymi oraz IT.
    2. Umiejętności komunikacyjne, w tym zdolność do negocjacji i efektywnej komunikacji.
    3. Skrupulatność i rzetelność, z dbałością o detale.
    4. Wymagana jest biegła znajomość języka polskiego.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is Data Force Group sp. z o.o. (hereinafter "controller"). You have the righ...more

    Check similar offers

    AWS Cloud Engineer (Mid/Senior) | Cloud&Engineering

    New
    Deloitte Polska
    Warszawa
    Amazon AWS

    MS Dynamics CRM portal

    New
    DCV Technologies
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    MSD 365 CRM Portal
    Dynamics 365

    ServiceNow Technical Consultant

    New
    Fujitsu
    3.38K - 4.82K USD
    Szczecin
    Fully remote
    ServiceNow

    ServiceNow Developer

    New
    KUBO
    2.9K - 3.81K USD