• Job offers
  • All offersWarszawaArchitectureSolution Architect
    Solution Architect
    New
    Architecture
    Connectis

    Warszawa
    6 355 - 7 626 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Blue Yonder WMS

      master

      REST API

      advanced

      Groovy

      advanced

      PL/SQL

      advanced

    Wspólnie z naszym Partnerem z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Solution Architect. Nasz Partner to firma logistyczna prowadząca działalność operacyjną w całej Polsce. Specjalista dołączy do zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie zaawansowanego oprogramowania Blue Yonder do zarządzania łańcuchem dostaw.

    👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wspieranie zespołów projektowych, w tym zapewnianie jakości, konfigurowanie środowisk oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
    • Zarządzanie projektami związanymi z WMS (Blue Yonder) oraz optymalizacją magazynów, w tym z mechanizacją i robotyzacją,
    • Planowanie i koordynowanie dostarczania rozwiązań, w tym szacowanie zasobów i harmonogramów,
    • Tworzenie funkcjonalnych rozwiązań IT na potrzeby projektów wdrożeniowych i modernizacyjnych,
    • Szkolenie młodszych konsultantów i rozwój zespołów IT w ramach Blue Yonder WMS,
    • Maksymalne wykorzystanie standardowych funkcjonalności BY WMS.

    🔍 CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

    • Minimum 10 lat komercyjnego doświadczenia w projektach WMS, z czego 5 lat doświadczenia z Blue Yonder WMS,
    • Doświadczenie w co najmniej 5 wdrożeniowych projektach WMS w międzynarodowych środowiskach o dużej złożoności,
    • Znajomość technologii wspierających WMS, takich jak PL/SQL, Jasper-Reports, Groovy, REST API,
    • Dogłębna znajomość cech funkcjonalnych i technicznych systemu Blue Yonder WMS,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Wykształcenie wyższe.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z JDA WMS,
    • Certyfikacja Blue Yonder.

    ✨ OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością współpracy z zespołami na całym świecie,
    • Możliwość dołączenia do nowo utworzonego centrum kompetencji Blue Yonder w Polsce,
    • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę hybrydową, z możliwością pracy z biura w Warszawie (1 dzień w tygodniu).

    Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który kształtuje przyszłość logistyki w Rhenus Warehousing Solutions! ✨

    Check similar offers

    Lead Software Engineer

    New
    Harvey Nash Technology
    7.63K - 9.15K USD
    Fully remote
    Amazon AWS
    Python
    GDPR

    Remote WebCon BPS Consultant

    New
    Haddad Brands
    3.69K - 5.72K USD
    Fully remote
    WebCon BPS
    Team Player
    DMS

    Cloud Architect

    New
    Kevin Edward
    8.75K - 10.9K USD
    Warsaw
    Fully remote
    CI/CD
    Cloud