• Job offers
  • All offersSkawinaJavaJava/JavaScript Developer
    Java/JavaScript Developer
    New
    Java
    Comarch

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Java

      regular

      JavaScript

    Job description

    Online interview

    Telekomunikacja i IT to nasz obszar działania. To tutaj łączymy te dwa światy. Już dziś stykamy się z technologiami, które dla większości ludzi będą dostępne dopiero za kilka lat. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania IT dla największych graczy na rynku telekomunikacyjnym. Naszą misją jest zapewnić łatwiejsze zarządzanie sieciami przyszłości. Tymi, które już są w niektórych krajach i tymi, które będą na rynku dopiero za kilka lub kilkanaście lat. Szukamy ludzi z pasją. Jeśli to właśnie Ty jesteś jednym z nich, dołącz do nas!

    Szukasz nowych wyznań zawodowych? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do zespołu Physical Connectivity poszukujemy osoby na stanowisko programisty/-tki, która swoją wiedzą i doświadczeniem pomoże w dostarczaniu funkcjonalności na podstawie wymagań zgłaszanych przez projekty i przyczyni się do rozwoju naszych systemów informatycznych.

    PROFIL PRACOWNIKA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka, matematyka lub pokrewne)
    • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu aplikacji webowych (frontend oraz backend)
    • Dobra znajomość technologii JavaScript (framework React) i Java
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
    • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań, umiejętność pracy w zespole

    TWOJE ZADANIA

    • Rozwój produktu Physical Connectivity
    • Tworzenie rozwiązań na podstawie zgłoszonych wymagań i opracowań analitycznych
    • Integracja tworzonych rozwiązań ze środowiskiem Comarch OSS

    DLA CIEBIE

    • Udział w projektach realizowanych dla największych światowych koncernów telekomunikacyjnych
    • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
    • Zdobycie i poszerzenie wiedzy oraz doświadczenia dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami branży IT i telekomunikacji
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
    • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
    • Elastyczne godziny pracy
    • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
    • Brak dress code’u
    • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
    • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
    • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

    All offersSkawinaJavaJava/JavaScript Developer

    Check similar offers

    Regular Java Developer with AWS

    New
    Optiveum
    4.84K - 5.86K USD
    Fully remote
    Java
    Microservices
    Apache Kafka

    Mid Full Stack React / Java Developer

    New
    Centrum Medyczne Luxmed
    Undisclosed Salary
    Lublin
    Fully remote
    Java EE
    Spring 5
    JPA

    Programista Java

    New
    Nexio Management
    Fully remote
    Java
    Spring Boot