• Job offers

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      AWS

      advanced

      Bazy Danych

      advanced

      Bash

      advanced

      Analityczne Myślenie

      advanced

      Apache

      advanced

      API

      advanced

      Amazon AWS

      advanced

      Active Directory

      advanced

    Job description

    Twój zakres obowiązków

    • Administracja serwerami Windows/Linux (Hyper-V),
    • Zarządzanie środowiskiem wirtualnym Hyper-V,
    • Konfiguracja oraz administracja sieciami,
    • Udział w rozwoju systemów wewnętrznych firmy,
    • Udział we wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań,
    • Zarządzanie, monitorowanie oraz reagowanie na awarie w zakresie infrastruktury oraz aplikacji biznesowych,
    • Czuwanie nad bezpieczeństwem systemów, aplikacji i baz danych,
    • Bieżące wsparcie użytkowników, rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych, podejmowanie działań prewencyjnych i naprawczych,
    • Tworzenie, utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i procedur.

    Nasze wymagania

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Postawa proaktywna i kreatywność w rozwoju aktualnych rozwiązań i tworzeniu nowych,
    • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (preferowane Hyper-V),
    • Wiedza z zakresu budowy i administracji sieciami LAN/WLAN/VPN,
    • Umiejętność administracji serwerami Windows i Linux,
    • Znajomość baz danych (MySQL/MariaDB, Microsoft SQL Server),
    • Znajomość Windows AD,
    • Podstawowa znajomość PHP, JavaScript, skryptów Bash, Python lub innych,
    • Samodzielność, wnikliwość i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
    • Umiejętności diagnostyczne i rozwiązywania problemów,
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    All offersSopotAdminAdministrator IT

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is CCL Specialty Cartons Sp. z o.o., ul. Nadtorowa 12, 72-200 Nowogard (here...more

    Check similar offers

    Administrator

    New
    Avenga
    3.2K - 3.63K USD
    Kraków
    English
    Kubernetes
    Bash

    Mid/Senior OpenStack Engineer

    New
    CloudFerro S.A.
    5.09K - 7.63K USD
    Fully remote
    OpenStack
    English
    Linux

    Staż #LikeABosch - Administrator IT (CAX/PLM)

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    CAX/PLM
    NX System

    Ekspert ds. Infrastruktury IT

    New