• All offersWarszawaERPArchitekt Rozwiązań - Platforma SAP (m/k)
    Architekt Rozwiązań - Platforma SAP (m/k)
    New
    ERP
    BUDIMEX

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Architecture

      master

      SAP

      advanced

    Job description

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Dzień wolny w urodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Sekcje sportowe
    • Wymiany międzynarodowe
    • Ciekawy program szkoleń
    • Platformę z benefitami MyBenefit
    • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
    • Dobrą atmosferę w pracy

    Twoje przyszłe zadania:

    • opracowanie mapy rozwoju platformy SAP w zakresie rozwiązań użytkowanych w organizacji
    • projektowanie rozwiązań na platformie SAP/ SAP S4HANA (i z nią powiązanych) optymalnych funkcjonalnie, wydajnościowo, kosztowo i utrzymaniowo
    • projektowanie integracji rozwiązań powiązanych z platformą SAP
    • nadzór nad zmianami architektonicznymi oraz dbanie o spójność systemu
    • proponowanie nowych rozwiązań technologicznych oraz optymalizacja istniejących
    • wdrażanie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo danych i systemów
    • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi
    • efektywna komunikacja z interesariuszami
    • współpraca z zespołami projektowymi i programistycznymi wdrażającymi nowe rozwiązania, konsultacje architektoniczne
    • mentoring w zakresie najlepszych praktyk architektonicznych i programistycznych

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Architekta IT specjalizującego się w rozwiązaniach SAP lub na stanowisku SAP Technical Lead.
    • znajomość technologii CI/CD, REST/SOAP, ETL, ESB, cloud, SAP integration suite.
    • znajomość rozwiązania SAP ERP/SAP S4HANA (FI, MM, CO, SD, PS) oraz programowania w SAP.
    • znajomość i praktyczne doświadczenie w stosowaniu metodologii Agile w projektach IT.
    • wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (ITIL).
    • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
    • umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych i dostarczania rozwiązań, które je wypełnią.
    • umiejętność omawiania strategii technologicznych w obszarze rozwiązań platformy SAP z różnymi interesariuszami.
    • umiejętność dokumentowania rozwiązań.
    • zdolność do promowania nowych pomysłów i kierunków technicznych w organizacji.
    • znajomość rynku dostawców, producentów oraz usług i produktów IT oraz nowych trendów i technologii wraz z rozpoznawaniem i oceną możliwości ich wdrażania w organizacji.
    • kreatywność.
    • chęć rozwoju.
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w realizacji projektów migracyjnych i wdrożeniowych rozwiązań SAP.
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołami technicznymi.
    • znajomość tematyki finansowo-ekonomicznej.
    All offersWarszawaERPArchitekt Rozwiązań - Platforma SAP (m/k)

    Check similar offers

    Architekt SAP z j. niemieckim

    New
    dmTECH Polska
    8.54K - 10.3K USD
    Fully remote
    SAP
    ABAP
    Java

    MS Dynamics Architect

    New
    Team Connect
    9.82K - 10.7K USD
    Fully remote
    Finance & Operation
    D365
    MS Dynamics

    Konsultant Wdrożeniowiec Comarch ERP XL

    New
    INFORTES Sp. z o.o.
    3.05K - 4.07K USD
    Głogów
    Fully remote
    Comarch ERP XL
    Crystal Reports