• All offersWarszawaJavaJava Fullstack Developer (bankowość)
    Java Fullstack Developer (bankowość)
    New
    Java
    Britenet

    Warszawa
    5 542 - 6 406 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid
    Britenet

    Britenet

    Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy ponad 1000 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. Mamy swoje biura w 10 miastach w Polsce oraz oddział w Niemczech.

    Company profile

    Tech stack

      Java

      advanced

      JUnit

      regular

      Angular

      regular

      Spock

      regular

      Spring

      regular

      Spring Boot

      regular

      Mockito

    Job description

    Online interview

    Projekt dla jednego z wiodących banków w Polsce.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Developera
    • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem technologii Frontend (JS, Angular, HTML5, CSS)
    • Wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: informatyczny, matematyczny, fizyczny)
    • Znajomość języka Java 17/21
    • Doświadczenie w pracy z Groovy
    • Znajomość frameworka Spring oraz Spring Boot
    • Znajomość narzędzi Spock, Junit, Mockito
    • Znajomość wzorców projektowych
    • Znajomość systemów rozproszonych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań
    • Chęć do ciągłego rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy
    • Gotowość do pracy hybrydowej (min. 1x w tygodniu, Warszawa, Żoliborz)

    Kluczowe zadania:

    • Rozwój nowych funkcjonalności w systemach bankowych
    • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
    • Udział w projektach realizowanych w jednostce
    • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji
    • Współpracę z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
    • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji swojej pracy
    All offersWarszawaJavaJava Fullstack Developer (bankowość)

    Check similar offers

    Java Developer

    New
    IN Team
    5.98K - 7.69K USD
    Fully remote
    Java
    PHP
    NoSQL

    Fullstack Engineer (Java & React)

    New
    KINGIT
    4.58K - 7.12K USD
    Fully remote
    Java
    React
    TypeScript

    SRE Senior Engineer

    New
    Altimetrik Poland
    6.86K - 7.69K USD
    Fully remote
    SRE
    Java