• Job offers
  • All offersWarszawaDevOpsDevOps Engineer (Big Data)
    DevOps Engineer (Big Data)
    New
    DevOps
    Britenet

    Warszawa
    5 465 - 6 813 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Britenet

    Britenet

    Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy ponad 1000 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. Mamy swoje biura w 10 miastach w Polsce oraz oddział w Niemczech.

    Company profile

    Tech stack

      AWS

      regular

      PostgreSQL

      regular

      Ansible

      regular

      GitLab

      regular

      Python/Schell

      regular

      Terraform

      regular

      Kafka

      regular

      Big Data

    Job description

    Online interview

    Oczekiwania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w roli DevOps Engineera
    • Umiejętność tworzenia pipelinów w Gitlabie, w celu nieprzerwanego utrzymania działania środowiska wewnętrznego
    • Znajomość technologii Big Data (Hadoop/Hive/Spark/Airflow/Yarn/Apache Ranger)
    • Znajomość bazy PostgreSQL
    • Znajomość Kafki
    • Doświadczenie w języku Python lub Shell do tworzenia skryptów
    • Znajomość AWS (Glue, LakeFormation, vpc, network, ec2)
    • Znajomość Ansible
    • Znajomość Terraform
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)

    Zadania:

    • Utrzymywanie działania środowiska wewnętrznego
    • Instalacja, aktualizacja, konfiguracja, konserwacja, rozwiązywanie problemów z obszaru Big Data
    • Tworzenie skryptów dla infrastruktury kopii zapasowych
    • Udoskonalenia/automatyzacja/wdrożenie narzędzi i procesów
    • Prowadzenie i tworzenie dokumentacji technicznej
    • Praca nad produktami z zakresu BI
    • Tworzenie i standaryzacja procesów CI/CD

    Co oferujemy:

    • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
    • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
    • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
    • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
    • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
    • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
    • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
    • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
    • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
    • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
    • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.
    All offersWarszawaDevOpsDevOps Engineer (Big Data)

    Check similar offers

    DevOps Engineer

    New
    Soldevelo
    3.09K - 5.42K USD
    Kraków
    Fully remote
    Bash
    AWS
    Python

    DevOps

    New
    Answear.com S.A.
    3.81K - 5.09K USD
    Katowice
    Fully remote
    Kubernetes
    ELK Stack
    Linux

    Fullstack Developer with Azure Experience

    New
    Link Group
    3.42K - 4.27K USD
    Kraków