• Job offers
  • All offersZakrzówDataData Scientist
    Data Scientist
    Data
    Bosch Polska

    Zakrzów
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Data Science

      advanced

      Machine Learning

      regular

      Python

    Job description

    Online interview

    W Bosch od lat wiemy, że innowacje są motorem napędowym organizacji, dlatego stawiamy na najnowocześniejsze technologie i przemysł 4.0.

    W naszej fabryce w Mirkowie na własne oczy zobaczysz przyszłość motoryzacji i jak sztuczna inteligencja pomaga wyznaczać nowe standardy w branży. Poznasz pracę w środowisku nowoczesnego parku maszynowego, w którym projektujemy i produkujemy rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników pojazdów na świecie. Przede wszystkim jednak poczujesz się bezpiecznie, bo dbamy o środowisko pracy i nasz Zespół.

    Opis stanowiska

    • Tworzenie i rozwój modeli ML w zakresie: kontroli jakości, prewencyjnego utrzymania ruchu, wykrywania anomalii oraz wyszukiwania i definiowania zależności procesowych,
    • Współpraca z partnerami biznesowymi i klientami wewnętrznymi w celu wyjaśnienia wymagań technicznych,
    • Ocena i identyfikacja potencjałów i projektów Big Data,
    • Tworzenie PoC dla nowych pomysłów,
    • Wizualizacja i prezentacja wyników analiz dużej ilości danych (tabele, strumienie, punkty pomiarowe produkcji, obrazy, teksty, szeregi czasowe, ...),
    • Przygotowywanie i zarządzanie wdrażanymi projektami,
    • Projektowanie i uruchamianie procesów w Azure Databricks,
    • Projektowanie, wdrażanie i monitorowanie aplikacji/ platform brzegowych (Dash, Docker).

    Kwalifikacje

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze Data Science & Machine Learning (udokumentowane doświadczenie i umiejętność rozumienia, interpretowania i wyjaśniania danych biznesowych, doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ML na produkcji),
    • Pomyślnie ukończone studia z zakresu matematyki, statystyki lub informatyki,
    • J. angielski umożliwiajacy swobodną komunikację,
    • Doświadczenie w programowaniu w Pythonie,
    • Doświadczenie z bibliotekami do nauki danych, takimi jak: scikit-learn, TensorFlow/PyTorch, XGBoost, Matplotlib, Seaborn,
    • Podstawowa wiedza z zakresu baz danych (SQL),
    • Podstawowa wiedza na temat technologii Big Data (PySpark),
    • Podstawowa wiedza na temat Databricks i środowiska Azure,
    • Podstawowa wiedza o Dockerze,
    • Umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu projektami (Agile),
    • Samodzielne organizowanie pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole i dynamicznym środowisku,
    • Chęć uczenia się i zainteresowanie najnowszymi trendami w ML.

    Dodatkowe informacje

    • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia na życie),
    • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna,
    • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
    • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. kolonie wakacyjne lub wspólne imprezy pracownicze.

    Check similar offers

    Salesforce Data Cloud Developer/ Consultant

    New
    Awesome Bytes
    3.66K - 5.29K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Salesforce
    Data
    Salesforce Data Cloud

    Big Data Developer

    New
    Billennium
    Fully remote
    Scala
    NoSQL
    SOAP

    Talend Developer

    New
    Hirexa
    Fully remote
    Talend
    ETL
    Jira

    Data Engineer (Spark)