• All offersKrakówJavaLead Software Developer (Java, Angular)
    Lead Software Developer (Java, Angular)
    New
    Java
    BNP Paribas Bank Polska

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Java

      advanced

      Angular

      advanced

      Elasticsearch

      regular

      Apache Kafka

      regular

      Spring Boot

      regular

      Camunda

      junior

    Job description

    Online interview

    Dołączając do nas będziesz miał/a okazję pracować w kilkuosobowym zespole, działającym w oparciu o framework scrum w rytmie 2 tygodniowych sprintów.

    Zespół wspierany jest przez doświadczonego Scrum Mastera, a kierunek rozwoju nakreśla Product Owner dedykowany do pracy przy tej platformie.

    Będziesz zajmował/a się rozwojem platformy wspierającej orchiestrację procesów związanych z poborem opłat i prowizji na rachunkach klientów oraz procesami ustalania indywidualnych warunków cenowych.

    Platformy wspierające te procesy zostały zbudowane od zera przez specjalistów z naszego Banku.

    Oprócz bieżących zadań związanych z rozwojem, twoją odpowiedzialnością będzie także kreowanie kierunku rozwoju platform od strony technicznej oraz koordynacja pracy i procesów wytwórczych w roli tech leada w zespole.

    Zadania

    • projektowanie i programowanie aplikacji webowych w nowych technologiach (Java 21 i Angular);
    • praca przy rozwiązaniach open-source (Camunda, Hazelcast);
    • współudział w tworzeniu architektury aplikacji rozproszonej;
    • tworzenie nowych oraz rozwój już istniejących modułów oprogramowania;
    • uczestniczenie we wdrożeniach systemu klasy Enterprise;
    • współpraca z doświadczonymi programistami;
    • koordynacja pracy i procesów wytwórczych w roli tech leada w zespole.

    Wymagania:

    • minimum 5-letnie doświadczenie developerskie;
    • znajomość zagadnienia architektury mikroserwisowej;
    • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych i integracyjnych;
    • doświadczenie w programowaniu reaktywnym;
    • doświadczenie w roli tech lead'a
    • znajomość REST;
    • znajomość następujących technologii: Java 8 i wzwyż + Angular, Spring boot, Spring, ElasticSearch, Kafka, Maven, Git, Junit. Docker, Camunda, Maven, Angular/VUE.

    Masz jak w Banku:

    • Pracę w systemie hybrydowym z biur w Warszawie albo Krakowie (4 dni w miesiącu);
    • Dołączenie do organizacji o globalnym zasięgu, która jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia, wieku czy poziomu sprawności;
    • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
    • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
    • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
    • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
    • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.

    All offersKrakówJavaLead Software Developer (Java, Angular)

    Check similar offers

    Senior Java Engineer (Kafka)

    New
    7N
    6.64K - 7.71K USD
    Kraków
    Fully remote
    Java
    Kubernetes
    Spring

    Senior Java Developer

    New
    Dom Maklerski BOŚ SA
    4.08K - 6.63K USD
    Kraków
    Fully remote
    Hibernate
    Docker
    SQL

    New
    Antal Sp. z o.o.
    5.35K - 5.99K USD
    Kraków
    Fully remote