• Job offers

      regular

      RESTful API

      regular

      PostgreSQL

      regular

      Oracle

      regular

      HTML

      regular

      CSS

      regular

      Git

      regular

      JavaScript

      regular

      Spring

    • Zygmunta Modzelewskiego 77a, Mokotów, Warszawa
    • Rekrutacja zdalna
    • Umowa o pracę
    • Poziom stanowiska: Specjalista
    • Praca hybrydowa
    • Pełny etat

    System operacyjny:

    Serwery - Linux/Unix, komputery osobiste – Windows

    O projekcie :

    Obecnie poszukujemy osoby która dołączy do zespołu rozwijającego produkty w obszarze ESG dla klientów z szeroko rozumianego sektora finansowego.

    Twój zakres obowiązków:

    • utrzymanie, rozwój i optymalizacja istniejących systemów informatycznych
    • refaktoring i migracja kodu źródłowego,
    • modelowanie danych,
    • organizacja procesu continuous integration,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej dla rozwijanych rozwiązań,
    • współpraca z klientami wewnętrznymi (przedstawicielami biznesu, analitykami IT, kierownikami projektów) w celu określenia zakresu oraz wyceny pracochłonności projektów;

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z aplikacjami webowymi.
    • Biegła znajomość Pythona oraz frameworka Django.
    • Umiejętność tworzenia RESTful API.
    • Zrozumienie relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, Oracle).
    • Znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript.
    • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git.
    • Umiejętność debugowania i testowania kodu.
    • Mile widziana znajomość Java oraz frameworku Spring.
    • Zrozumienie podstawowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość metodyk Agile.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

    Podział czasu pracy:

    60% - implementacja rozwiązań / przegląd kodu

    15% - spotkania i warsztaty

    10% - projektowanie rozwiązań

    10% - dokumentowanie rozwiązań

    5% - wsparcie Klienta

    Tak pracujemy:

    • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
    • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

    Check similar offers

    Automation QA Engineer (Python, Linux)

    New
    PLVision
    Fully remote
    Jenkins
    Python
    Gerrit

    AI/ML Engineer

    New
    HOLO Vectors
    3.77K - 4.53K USD
    Poznań
    Fully remote
    Analytical Thinking
    Python
    Machine Learning

    Lead Data Scientist

    New
    Adform Sp. z o.o.
    6.94K - 8.65K USD
    Legionowo
    Git
    Statistics
    SQL