• Job offers
  • Senior QA Engineer
    New
    Testing

    Senior QA Engineer

    Warszawa
    4 525 - 5 531 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Selenium

      advanced

      C#

      regular

      REST API

      regular

      Postman

      nice to have

      Python

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków

    • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (aplikacji webowych, mobile i REST API);
    • Rozwój i utrzymanie testów automatycznych w C#;
    • Praca z bazami SQL;
    • Zgłaszanie w JIRA błędów aplikacji wykrytych w czasie testów;
    • Przeprowadzanie testów wydajnościowych;
    • Codzienna współpraca z pozostałą częścią zespołu w języku polskim oraz pisemna komunikacja w języku angielskim z zagranicznym biznesem.

    Nasze wymagania

    • Umiejętność pisania testów automatycznych w języku C#;
    • Umiejętność debugowania i rozwiązywania problemów związanych z analizą błędów testów automatycznych;
    • Znajomość Selenium oraz narzędzi: Swagger, Postman (lub podobne);
    • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych, pisanie zapytań;
    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych;
    • Analityczne myślenie i dbałość o szczegóły
    • Minimum 4 lata doświadczenia jako tester manualny w projektach komercyjnych;
    • Minimum 2 lata doświadczenia jako tester automatyczny w projektach komercyjnych;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym (biegłość w rozumieniu, czytaniu dokumentacji i pisaniu);
    • Mile widziane: automatyzacja testów aplikacji mobilnej, automatyzacja testów wydajnościowych.

    Co oferujemy

    • B2B lub Umowa o pracę do wyboru;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Praca częściowo zdalna lub na miejscu w pełni wyposażonym biurze;
    • Możliwość pracy z wieloma różnymi projektami (m.in.: aplikacje webowe, aplikacja mobilna, aplikacje desktopowe);
    • Testy automatyczne, testy wydajnościowe, testy jednostkowe w kodzie u programistów;
    • Mała ilość codziennych spotkań, brak biurokracji i długiego czasu oczekiwania na dostępy albo pomoc.

    Benefity

    • karta MultiSport;
    • lekcje j. angielskiego;
    • możliwość pracy hybrydowej;
    • gry wideo w pracy;
    • program kafeteryjny;
    • półroczne premie finansowe;
    • pakiet medyczny;
    • szkolenia.

    Proces rekrutacyjny

    Wysyłasz CV, nie masz przecież nic do stracenia. ;)

    Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami i kandydatkami, ustalając termin rozmowy wstępnej — omawiamy Twoje doświadczenie, oczekiwania, opowiemy więcej o nas i naszych projektach (max. 30 min).

    Po pozytywnej rozmowie otrzymujesz zaproszenie na godzinną rozmowę techniczną, na której prosimy Cię o udostępnienie IDE lub notatnika, w którym będziesz mógł/mogła napisać kilka linii kodu, ilustrując odpowiedzi na krótkie pytania. Można korzystać z podpowiedzi edytora lub szukać pomocy on-line. Sprawdzamy sposób myślenia podczas typowego dnia pracy, a nie wyuczoną składnię komend. Zawsze po tym etapie otrzymasz feedback e-mailem lub telefonicznie.

    Jeśli rozmowa techniczna przebiegła pomyślnie i zebrałeś/zebrałaś pozytywny feedback, otrzymujesz zaproszenie na ostatnie godzinne spotkanie on-line (nietechniczne) z Leadami innych działów. Pytania dotyczą doświadczenia z poprzednich projektów, celów, planów rozwoju itp. Zachęcamy do pytań w naszą stronę o szczegóły projektów i pracy u nas. Zawsze po tym etapie otrzymasz feedback e-mailem lub telefonicznie.

    Jeśli rozmowa przebiegła pomyślnie i zebrałeś/zebrałaś pozytywny feedback, otrzymujesz propozycję zatrudnienia wraz ze szczegółami warunków oraz kopią umowy.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY Administrator danych Podmiotem, który decyduje w jaki spos...more

    Check similar offers

    Senior HIL Test Automation Engineer

    New
    EPAM Systems
    Undisclosed Salary
    Poland (Remote)
    Fully remote
    Automotive
    Python
    Test Automation

    Senior QA Engineer – ReadyAPI

    New
    SmartBear
    3.39K - 4K USD
    Fully remote
    API Testing
    JavaScript

    QA tester automatyczny aplikacji mobilnych

    New
    kempuri
    Fully remote
    Appium
    Mobile Apps
    Mobile App Testing

    Senior Test Automation Engineer