• Job offers

    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Linux

      regular

      Windows

      regular

      MacOS

      regular

      Bash

      regular

      Python

      regular

      Ruby

      regular

      Powershell

      regular

      Grafana

      regular

      Git

      regular

      Ansible

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

    Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

    Wymagania

    • Znajomość zarządzania serwerami Linux, Windows, MacOS
    • Znajomość skryptów automatyzacyjnych (Bash, Python, Ruby, PowerShell).
    • Doświadczenie z narzędziami monitorowania i logowania (Zabbix, Grafana, ELK Stack, Datadog) lub podobne.
    • Znajomość Git-a (GitHub i podobne).
    • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible, Chef, Puppet).
    • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami (deweloperzy, QA, IT).
    • Zdolność do rozwiązywania problemów w dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym.
    • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku IT Administrator lub pokrewnym.
    • Sprawne poruszanie się po sieciach i konfiguracji firewall
    • Doświadczenie z konteneryzacją i orkiestracją kontenerów (Docker, Kubernetes).
    • Znajomość jednej z platform chmurowych (AWS, Google Cloud).
    • Dobra znajomość j. angielskiego (min.B2)

    Dodatkowe atuty:

    • Certyfikaty chmurowe (AWS, itp.).
    • Doświadczenie z mikroserwisami i architekturą serverless.
    • Znajomość baz danych (SQL/NoSQL)

    Zadania

    • zapewnianie zdalnego wsparcia technicznego pracownikom w Polsce i za granicą
    • codzienna współpraca z zespołami w organizacji
    • ewidencja i realizacja zadań w systemie rejestracji zgłoszeń
    • wsparcie w procesie zakupowym sprzętu
    • przygotowanie i konfiguracja sprzętu

    Oferujemy

    • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • praca hybrydowa + praca w biurze w Warszawie
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisportopieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

    Check similar offers

    IT Support Specialist (on-site)

    New
    ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ
    Undisclosed Salary
    Kraków
    VPN
    Networking
    Firewall

    Inżynier Systemów IT / Administrator

    New
    Elis Textile Service
    Undisclosed Salary
    Rumia
    Azure
    Firewall
    Powershell

    Microsoft Infrastructure 3rd Level Specialist

    New
    DSV ISS
    Warszawa
    DNS
    DHCP
    IP

    Database Administrator for Oracle & Microsoft-SQL-Server