• Job offers
  • All offersWarszawaDevOpsCloud IaC DevOps
    Cloud IaC DevOps
    New
    DevOps
    Bank Millennium

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      Git

      advanced

      Jenkins

      advanced

      CI/CD

      advanced

      Ansible

      advanced

      Docker

      advanced

      Powershell

      advanced

      Azure

      advanced

      Terraform

      advanced

      Azure DevOps

      advanced

      AWS

      nice to have

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Zadania:

    • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań chmurowych w modelu Infrastructure as a Code (IaC) w oparciu o najlepsze praktyki oraz wymagania biznesowe
    • Planowanie, testowanie i wprowadzanie zmian w dużym środowisku Azure adekwatnie do postępującego rozwoju i nowych wymagań, w tym automatyzacji, delegacji uprawnień i zadań
    • Tworzenie kodu IaC (Terraform, Ansible, PowerShell i inne) na potrzeby konfiguracji i wdrażania systemów chmurowych
    • Tworzenie i utrzymywanie pipeline'ów CI/CD oraz automatyzacja procesów wdrożeniowych
    • Tworzenie nowych i aktualizacja istniejących modułów Terraform do pracy z Azure i AWS
    • Monitorowanie wydajności aplikacji i infrastruktury, implementacja rozwiązań do monitoringu i alertowania, diagnozowanie problemów wydajnościowych środowiska oraz optymalizacje
    • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz wsparcie operacyjne dla zespołów deweloperskich
    • Pomaganie innym zespołom IT w sprawnym i efektywnym używaniu wytworzonego kodu IaC
    • Dbanie o zgodność infrastruktury z best practices oraz istniejąca strefą docelową w zakresie funkcjonalności oraz bezpieczeństwa
    • Diagnozowanie problemów wydajnościowych środowiska oraz optymalizacje

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w roli DevOps, w szczególności w środowiskach chmury publicznej Azure oraz AWS
    • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu pipeline'ów CI/CD oraz automatyzacji procesów
    • Doświadczenie w tworzeniu Azure/AWS Landing Zone dużej skali
    • Biegła znajomość narzędzi i technologii DevOps, takich jak Jenkins, Git, Docker, Kubernetes
    • Znajomość języków skryptowych, takich jak Python, Bash, PowerShell
    • Znajomość narzędzi do automatyzacji infrastruktury, takich jak Terraform, Ansible
    • Zdolność do pracy zespołowej, efektywnej komunikacji, oraz szybkiego uczenia się
    • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
    • Zdolność do zarządzania wieloma zadaniami i pracy pod presją czasu
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację
    • Duża samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
    • Umiejętność i chęć przekazywania wiedzy innym

    Mile widziane:

    • Certyfikaty poświadczające wiedzę z zakresu DevOps, IaC oraz SCRUM
    • Wiedza ekspercka w co najmniej 3 z poniższych obszarów:
    • Identity & Access Management, w szczególności integracja z AD iEntra ID
    • Azure Networking, w szczególności Peering, VNETs, Private Endpoints
    • Azure Compute oraz Azure Storage
    • Azure Devops Pipeline (CI/CD)
    • Znajomość zagadnień High Availability, Fault Tolerance, Disaster Recovery, RPO, RTO,etc
    • Doświadczenie pracy w bankach, instytucjach finansowych lub firmach z sektorów o uregulowanym, silnym nacisku na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
    • Pozytywne doświadczenia z prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu narzędzi DevOps i IaC
    • Znakomita znajomość i zrozumienie procesów wytwarzania kodu w formie przyrostowej
    • Wcześniejsze role wspierające Product Ownership będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Kontakt z nowymi technologiami
    • Udział w dużych projektach migracyjnych oraz wdrożeniowych
    • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub hybrydowym
    • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
    • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
    • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników

    All offersWarszawaDevOpsCloud IaC DevOps

    Check similar offers

    GCP Lead Cloud Engineer

    New
    N-iX
    6.5K - 8K USD
    Fully remote
    Google Cloud
    IaC
    CI/CD

    Senior DevOps Engineer

    New
    Pragmile
    7.69K - 8.97K USD
    Fully remote
    Ansible
    Docker
    Terraform

    NGP Senior DevOps Engineer with Azure

    New
    Netguru
    5.51K - 7.35K USD
    Kraków
    Fully remote
    English