• Job offers
  • DevOps Engineer
    New
    DevOps

    DevOps Engineer

    Lublin
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid
    Asseco Business Solutions

    Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Asseco. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów IT w całej Polsce. Nasze oprogramowanie wspiera kilkadziesiąt tysięcy użytkowników w ponad 50 krajach.

    Company profile

    Tech stack

      Kubernetes

      regular

      Docker

      regular

      Linux

      regular

      PostgreSQL

      regular

      JVM

      nice to have

      Maven

    Platforma Connector by Asseco pozwala producentom na oparcie współpracy z partnerami handlowymi o rzeczywiste dane na temat przepływu towarów w dystrybucji pośredniej. System pomaga także ocenić m.in. wydajność poszczególnych kanałów dystrybucji oraz potencjał grup produktowych, umożliwiając ponadto wiarygodną ocenę efektywności sprzedaży oraz precyzyjne rozliczanie sieci dystrybucyjnej i terenowych sieci przedstawicielskich.

    Twoje zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie obrazów bazowych Docker.
    • Zarządzanie i utrzymywanie komponentów w Kubernetes.
    • Tworzenie i utrzymywanie CI/CD piplines (Jenkins).
    • Zarządzanie bazami danych PostgreSQL, klastrami Elasticsearch i usługami sieciowymi.
    • Udział w tworzeniu narzędzi do monitorowania, diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą oraz aplikacjami.
    • Dokumentowanie procesów, konfiguracji i wszelkich zmian w środowiskach produkcyjnych i testowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowiskach SysOps / DevOps
    • Znajomość technologii Kubernetes, Docker, systemów Linux i zagadnień sieciowych
    • Znajomość języków skryptowych lub innych języków programowania
    • Doświadczenie w administracji bazami PostgreSQL i klastrami Elasticsearch
    • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów, aplikacji i infrastruktury
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu systemów (Grafana, Prometheus)
    • Umiejętność pracy w zespole oraz skutecznej komunikacji technicznej
    • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

    • Znajomość JIRA, Confluence, BitBucket, Gitlab
    • Doświadczenie w pracy z aplikacjami bazującymi na JVM + Maven

    To oferujemy:

    • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.
    • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
    • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
    • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy szkolenia z kompetencji miękkich oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
    • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
    • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
    • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
    • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

    Check similar offers

    SRE - Dynatrace

    New
    Kolomolo
    5.28K - 8.8K USD
    Poznań
    Fully remote
    Monitoring Tools
    Dynatrace
    Cloud Platforms

    New
    Emotivo Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Bydgoszcz
    Fully remote
    Bazy Danych
    Kubernetes
    Helm

    DevOps Engineer (part-time) (remote)

    New
    Omni Calculator
    3.14K - 4.17K USD
    Fully remote
    Terraform
    AWS