• Job offers
  • UX/UI Designer
    New
    UX/UI

    UX/UI Designer

    Warszawa
    2 003 - 3 505 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote
    Aplikacje Krytyczne

    Zakresem działania Spółki jest realizacja projektów teleinformatycznych wspierających Ministerstwo Finansów.

    Company profile

    Tech stack

      Figma

      regular

      UX Research

      regular

      UI Design

      regular

      Design System

      regular

      UX Design

    Job description

    Online interview

    Jesteśmy Spółką Skarbu Państwa, która od 2016 r. aktywnie wspiera transformację cyfrową kraju. Projektujemy i tworzymy szyte na miarę rozwiązania IT, które usprawniają codzienną pracę urzędników i obywateli. Realizujemy projekty informatyczne z zakresu administracji skarbowej. Współpracujemy z Resortem Finansów oraz Krajową Administracją Skarbową.

    Powiększamy nasz Zespół Customer Experience. Dołączając do nas, będziesz odpowiadać za projektowanie rozwiązań opartych insightach pozyskanych od użytkowników. W naszym Zespole będziesz uczestniczyć w skomplikowanych i unikalnych projektach takich jak: Krajowy System e-Faktur.

    Masz pytania? Skontaktuj się z Rekruterem:

    Aleksandra Grędzińska

    aleksandra.gredzinska@akmf.pl

    ETAPY REKRUTACJI:

    1. Weryfikacja CV
    2. Zadanie do wykonania– chcemy dowiedzieć się, w jaki sposób pracujesz
    3. Spotkanie online z Kierownikiem Zespołu i Rekruterem - porozmawiamy o Twoim dotychczasowym doświadczeniu, narzędziach i technikach, z których korzystasz w codziennej pracy oraz o wykonanym przez Ciebie zadaniu
    4. Decyzja po spotkaniu - dostaniesz informację zwrotną niezależnie od naszej decyzji

    TWOJE ZADANIA:

    • Projektowanie UX/UI systemów finansowych sektora publicznego
    • Przygotowywanie user flow, architektury informacji, makiet Lo-Fi, Hi-Fi oraz prototypów
    • Współpraca z zespołami analitycznymi, programistami Front End oraz szeroko pojętym biznesem
    • Praca w zespole projektowym przy elementach Design Systemu
    • Tworzenie dokumentacji oraz projektowanie zgodne ze standardami WCAG
    • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i warsztatach z klientem

    OCZEKIWANIA:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy projektowaniu produktów cyfrowych, aplikacji desktopowych i mobile
    • Znajomość dobrych praktyk UX/UI
    • Umiejętności planowania i facylitacji warsztatów (głównie w formie zdalnej)
    • Umiejętność argumentowania rekomendowanych rozwiązań
    • Zrozumienie branży IT oraz pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania
    • Umiejętność czytania dokumentacji: wymagań biznesowych funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
    • Znajomość metod badawczych (test użyteczności, IDI, wywiad kontekstowy, case study, testy A/B, card sorting) oraz umiejętność ich realizacji w celu zrozumieniu potrzeb, oczekiwań użytkowników
    • Umiejętność optymalizacji wypracowanych rozwiązań w oparciu o wnioski z badań oraz dane ilościowe i jakościowe
    • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem User Story i User Story Map
    • Umiejętność projektowania user flow i projektowania architektury informacji
    • Umiejętność projektowania koncepcji i makiet Lo-Fi oraz Hi-Fi
    • Znajomość standardów WCAG i projektowanie zgodnie z nimi
    • Znajomość i umiejętność korzystania z Design Systemu
    • Znajomość: Figma, Jira, Confluence
    • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz rozwinięta zdolność wyznaczania priorytetów
    • Umiejętności skutecznej komunikacji oraz efektywnej pracy w zespole
    • Elastyczność – szybka adaptacja do zmian, odnajdywanie się w dynamicznym środowisku

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań finansowych
    • Doświadczenie w projektach sektora publicznego

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu
    • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i który chce uczyć się od Ciebie
    • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
    • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również - zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dzień wolny w dniu urodzin
    • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną – my dofinansujemy Twój karnet sportowy
    • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK
    • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra
    • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica
    • Dbamy o to, byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
    • Pies w biurze? Zapraszamy!

    Check similar offers

    Senior Product Designer

    New
    DataFeedWatch
    3.76K - 5.26K USD
    Kraków
    Fully remote
    Figma
    Design Systems
    UX Design

    Senior UX/UI Designer (freelance)

    New
    Fabres
    2.95K - 5.47K USD
    Kraków
    Fully remote
    UX/UI
    English

    Frontend Developer

    New
    Kevin Edward
    3.76K - 6.01K USD
    Warszawa
    Angular

    Senior Designer/Application Owner