• Job offers
  • Senior Staff FPGA
    New
    Other

    Senior Staff FPGA

    Wrocław
    4 525 - 6 536 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      IP

      advanced

      Hardware

      advanced

      RTL

      regular

      IP networks

      nice to have

    Dołącz do zespołu inżynierów zajmującym się prototypowaniem GPU i CPU IP.

    Opis roli:

    Ta rola oferuje doskonałą okazję do pracy z najnowocześniejszymi platformami FPGA zbudowanymi z najnowszych i największych urządzeń i ekosystemów.

    Twoje zadania:

    • Praca w cyfrowym projekcie RTL przy użyciu VHDL lub Verilog
    • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi i ustalanie priorytetów
    • Weryfikacja adresów IP na platformie
    • Używanie najnowszych narzędzi do partycjonowania, syntezy i PAR FPGA

    Opis firmy:

    Firma, która stawia na innowacje i nowoczesne technologie. Wprowadzają innowacje - pracując, będziesz częścią kultury opartej na wzajemnym szacunku i ciągłym doskonaleniu. Działają w dynamicznym sektorze technologii energooszczędnych oraz inteligentnych rozwiązań produktów elektronicznych.

    Oczekujemy:

    • Duże doświadczenie (6 lat+) w projektowaniu RTL, weryfikacji i złożonym prototypowaniu układów FPGA IP na niestandardowych lub wiodących w branży platformach FPGA.
    • Doświadczenie w pracy z zespołami wielofunkcyjnymi i współpracy, a także doświadczenie w zakresie walidacji IP (FPGA).
    • Prowadzenie/kierowanie rozwojem projektów prototypów IP przy użyciu dobrze zdefiniowanych metryk.

    Mile widziane:

    • Zrozumienie IP GPU.
    • Wcześniejsze doświadczenie w prototypowaniu IP CPU/GPU.

    Co oferujemy:

    • Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o UoP
    • Coroczna premia uznaniowa
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover
    • Sport pass w systemie Medicover Sport
    • Możliwość przystąpienia do programu Ubezpieczeń na Życie - finansowany w 100% przez pracodawcę
    • Możliwość przystąpienia do PPE (Pracowniczy Plan Emerytalny)
    • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje branżowe
    • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa: 2 dni w biurze we Wrocławiu
    • Innowacyjne projekty w oparciu o sztuczną inteligencję oraz energooszczędne technologie

    Brzmi interesująco? Czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do nas i razem twórzmy przyszłość technologii!