• Job offers
  • All offersWrocławCSenior Software Engineer - CAD
    Senior Software Engineer - CAD
    New
    C
    Antal Sp. z o.o.

    Wrocław
    4 576 - 5 084 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Hardware

      advanced

      Python

      regular

      Shell Scripting

      regular

      Perl

      regular

      Linux

      nice to have

    Szukasz nowego wyzwania w ekscytującej branży półprzewodników? Dołącz do zespołu Engineering Systems i pracuj z technologiami Electronic Design Automation 🔢

    Opis roli:

    Poszukujemy doświadczonego Senior Software Engineer - CAD, który dołączy do naszego zespołu w Wrocławiu. W tej roli będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie zaawansowanych narzędzi CAD, które wspierają nasze innowacyjne projekty.

    Twoje zadania:

    • Ulepszanie istniejących przepływów używanych przez klientów wewnętrznych.
    • Zaangażowanie w cały proces rozwoju, od koncepcji i projektu po rozwój, testowanie i wdrażanie.
    • Ocena najnowocześniejszych technologii w EDA (Electronic Design Automation) w dziedzinie symulacji i regresji, formalnej, syntezy, emulacji, lintingu.

    Opis firmy:

    Firma, która stawia na innowacje i nowoczesne technologie. Cenią sobie kreatywność, zaangażowanie i współpracę. Wprowadzają innowacje - pracując, będziesz częścią kultury opartej na wzajemnym szacunku i ciągłym doskonaleniu. Działają w dynamicznym sektorze technologii energooszczędnych oraz inteligentnych rozwiązań produktów elektronicznych.

    Wymagania:

    • Doświadczenia w programowaniu CAD.
    • Wiedzę o narzędziach EDA i zrozumienie języków opisu sprzętu (SV/Verilog/VHDL)
    • Praca w środowisku Linux i znajomość skryptów powłoki i plików makefile
    • Umiejętność tworzenia obiektowych rozwiązań programistycznych w dowolnym języku
    • Znajomość Perl/C/C++/Python

    Co oferujemy:

    • Długoterminowe zatrudnienie w oparciu o UoP
    • Coroczna premia uznaniowa
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover
    • Sport pass w systemie Medicover Sport
    • Możliwość przystąpienia do programu Ubezpieczeń na Życie - finansowany w 100% przez pracodawcę
    • Możliwość przystąpienia do PPE (Pracowniczy Plan Emerytalny)
    • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje branżowe
    • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa: 2 dni w biurze we Wrocławiu
    • Innowacyjne projekty w oparciu o sztuczną inteligencję oraz energooszczędne technologie

    Brzmi interesująco? Czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do nas i razem twórzmy przyszłość technologii!

    All offersWrocławCSenior Software Engineer - CAD

    Check similar offers

    Software Test Engineer

    New
    BWI Poland Technologies sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Balice
    MISRA
    MIL/SIL/HIL
    ASPICE

    Junior Robotic Process Automation (RPA) Developer

    New
    KPMG
    Warszawa
    English
    Selenium
    API

    C++ Developer with Qt (freelance)

    New
    intent
    3.81K - 7.63K USD
    Wrocław
    Fully remote
    C++
    Qt
    Mobile Apps

    Embedded SW Engineer - Powerboard systems | Digital Experience Platform

    New
    Electrolux Group
    Warszawa
    C

    Senior Backend and Network Software Engineer

    New
    N-iX
    5.5K - 6K USD
    Wrocław
    Fully remote
    C++
    Network
    Linux