• Job offers
    Antal Sp. z o.o.

    Senior QA

    Warszawa
    4 698 - 5 979 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Automated Testing

      advanced

      Azure DevOps

      regular

      Testing

      regular

      QA

      regular

      HTML

      regular

      Visual Studio

    Job description

    Programista Testów Automatycznych

    Poszukujemy doświadczonego programisty testów automatycznych, który dołączy do zespołu w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Zespół pracuje w modelu Agile, co oznacza, że stawiamy na ciągłe doskonalenie, otwartą współpracę i podejście empiryczne. Jeśli pasjonujesz się zapewnieniem jakości oprogramowania i chcesz mieć realny wpływ na to, jak powstają nasze rozwiązania, ta oferta jest dla Ciebie!

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia jako tester automatyzujący lub programista.
    • Bardzo dobra znajomość C# oraz programowania obiektowego.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami Visual Studio / Visual Studio Code.
    • Praktyka w tworzeniu testów dla aplikacji webowych oraz znajomość technologii takich jak HTML, CSS, JavaScript.
    • Doświadczenie w testowaniu API, znajomość protokołu HTTP i mechanizmów uwierzytelniania.
    • Znajomość frameworków testowych takich jak xUnit lub nUnit.
    • Biegłość w korzystaniu z GIT oraz umiejętność pisania zapytań SQL dla relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle).
    • Dbałość o szczegóły, dokładność i jakość pracy.

    Mile widziane:

    • Znajomość Azure DevOps (CI/CD) oraz tworzenie pipeline'ów.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami SpecFlow, Microsoft Playwright lub Selenium.
    • Praca w metodykach zwinnych, zwłaszcza Scrum.
    • Certyfikat ISTQB z zakresu Automatyzacji Testowania.

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych oprogramowania.
    • Aktywne uczestnictwo w zespole Scrum - od planowania, przez proponowanie rozwiązań, po testowanie i prezentację wyników.
    • Ścisła współpraca z developerami i analitykami w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu.
    • Monitorowanie środowisk developerskich i testowych przy pomocy testów automatycznych.

    Oferujemy:

    • Elastyczny model pracy – wizyty w warszawskim biurze raz na 2 tygodnie, pozostałe dni praca zdalna.
    • Praca w rozwijającej się firmie, zaangażowanej w nowe, innowacyjne projekty.
    • Agile to dla nas nie tylko metodologia, ale podejście do pracy oparte na współpracy, kreatywności i ciągłym doskonaleniu. Testerzy mają realny wpływ na kształtowanie rozwiązań zespołu.

    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w kreatywnym zespole, zapraszamy do aplikowania!

    Check similar offers

    Senior QA Engineer

    New
    Avenga
    4.83K - 5.97K USD
    Fully remote
    TypeScript
    JavaScript
    Cypress

    Senior QA Automation Engineer

    New
    The Software House
    3.31K - 5.34K USD
    Gliwice
    Fully remote
    Test Automation
    English
    Scrum

    Tester manualny

    New
    Baselinker
    Fully remote
    Cypress

    Senior Test Engineer with Squish

    New