• All offersKrakówAnalyticsMenedżer ds. wdrażania polityki rachunkowości
    Menedżer ds. wdrażania polityki rachunkowości
    New
    Analytics
    Antal Sp. z o.o.

    Kraków
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Excel

      nice to have

    Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Menedżer ds. wdrażania polityki rachunkowości.

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji księgowej zgodnie z wymaganiami Grupy oraz przepisami lokalnymi
    • Zapewnienie rzetelności danych księgowych w systemie Platon (GOCA, GRCA, PCEC – podstawy referencyjne sprawozdawczości finansowej) poprzez odpowiednie analizy i kontrole.
    • Zrozumienie wymogów ustawowych, regulacyjnych oraz polityki księgowej w celu wdrożenia odpowiednich produktów w systemach operacyjnych
    • Śledzenie nowych wymogów regulacyjnych
    • Rozwiązywanie zapytań od zespołów biznesowych, operacyjnych oraz księgowych
    • Ścisła współpraca z zespołem Podatkowym i Polityki Księgowej w celu zapewnienia integracji wymogów w dokumentacji księgowej oraz z zespołami odpowiedzialnymi za systemy i zmiany operacyjne
    • Udział w projektach wdrażających nowe standardy lub regulacje oraz aktualizacja Procedur Operacyjnych

    Wymagania:

    • Wykwalifikowany księgowy (ACA, ACCA itp.) z silnymi umiejętnościami w zakresie księgowości i sprawozdawczości
    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów lub pokrewnej
    • Doświadczenie we wdrażaniu projektów finansowych z perspektywy księgowości/sprawozdawczości, od zrozumienia wymagań, przez pozyskiwanie danych, po linie raportowe
    • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu procesów podwójnej sprawozdawczości – IFRS i lokalne GAAP
    • Doświadczenie w pracy w środowisku bankowym, znajomość raportowania regulacyjnego
    • Znajomość systemów GL, preferowana znajomość francuskich standardów księgowych
    • Biegła znajomość języka angielskiego; znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność samodzielnej pracy, dotrzymywania napiętych terminów oraz współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji. Dobre umiejętności planowania i organizacji oraz zdolność do adaptacji w zmieniającym się środowisku

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Roczną premię uzależnioną od wyników
    • Dodatkowe premie w ramach nagród uznaniowych
    • Kartę Multisport
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Jednorazowy zwrot kosztów za urządzenie domowego biura (do 800 PLN)
    • Imprezy firmowe i wydarzenia
    • Inicjatywy CSR
    • Zniżki na żłobki
    • Wsparcie finansowe na szkolenia i edukację
    • Fundusz socjalny
    • Elastyczne godziny pracy
    • Bezpłatny parking

    Etapy rekrutacji:

    1. Rozmowa z konsultantem Antal
    2. Test behawioralny online
    3. Rozmowa telefoniczna
    4. Rozmowy kwalifikacyjne z menedżerami zatrudniającymi
    All offersKrakówAnalyticsMenedżer ds. wdrażania polityki rachunkowości

    Check similar offers

    Analityk/Architekt Biznesowy (e-commerce)

    New
    Decerto
    3.84K - 5.13K USD
    Fully remote
    Analiza Biznesowa
    BPMN

    Senior Business/Systems Analyst

    New
    Deviniti
    4.07K - 4.7K USD
    Kraków
    Fully remote
    Polish
    English
    UML

    Analityk/ Analityczka Systemowy/Systemowa

    New
    Nest Bank
    5.13K - 7.05K USD
    Kraków
    Fully remote
    SQL
    UML