• Job offers
  • All offersWrocławERPLider ds. wdrożeń SAP
    Lider ds. wdrożeń SAP
    New
    ERP
    Antal Sp. z o.o.

    Wrocław
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      SAP

      regular

      Niemiecki

      regular

      Angielski

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera ds.

    wdrożeń SAP.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie projektami digitalizacji w obszarze HR (SAP/SAP HCM/SAPSF),
    • Nadzór nad procesami personalnymi zgodnie z wytycznymi organizacji,
    • Koordynacja procesów przetwarzania danych osobowych zgodnie z regulacjami RODO.
    • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za realizację zadań związanych z przywilejami pracowniczymi,
    • Współpraca z różnym jednostkami organizacji oraz z Zarządem,
    • Nadzór nad współpracą z dostawcami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Informatyka, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i pokrewne,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie min. B2,
    • Umiejętność efektywnego zarządzania priorytetami i pracy pod presją czasu,
    • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, zaangażowanie oraz terminowość w realizacji zadań,
    • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania współpracy z innymi.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Praca w modelu hybrydowym,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, samochód służbowy, dofinansowanie do szkoleń itp.).
    All offersWrocławERPLider ds. wdrożeń SAP

    Check similar offers

    Konsultant ERP enova365

    New
    InterSYS s.c.
    1.27K - 2.29K USD
    Katowice
    Analityczne Myślenie
    C#
    Business Analysis

    MS Dynamics 365 Senior Specialist

    New
    CD PROJEKT RED
    Warszawa
    Microsoft 365
    ERP

    Specjalista ds. Wdrożeń

    New
    DOZ S.A.
    Undisclosed Salary
    Piotrków Trybunalski
    MS Office
    SQL
    TMS

    Microsoft Dynamics 365 F/SCM Developer