• Job offers
    Java
    Antal Sp. z o.o.

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Java EE

      advanced

      Java 8+

      advanced

      Hibernate

      regular

      Maven

      regular

      Linux

      regular

      REST API

      regular

      JavaScript

      junior

    Jako Java Developer będziesz częścią zespołu, który tworzy i rozwija oprogramowanie w oparciu o technologie Java, wspierając liderów z branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, telekomunikacyjnej, energetycznej oraz sektora publicznego.

    Zadania

    • Tworzenie nowoczesnych aplikacji dla Klientów przy użyciu technologii Java;
    • Tworzenie rozwiązań opartych na wzorcach projektowych i architektonicznych z użyciem podejść takich jak: DevOps, Domain-Driven Design, Behavior-Driven Development, TDD oraz \Infrastructure as a Service/Code\
    • Praca w międzynarodowych zespołach z wykorzystaniem najlepszych praktyk i metodologii Agile (np. Scrum, SAFe, Kanban);
    • Rozwój w obszarze profesjonalnego tworzenia oprogramowania, Clean Code itp.;
    • Ścisła współpraca z doświadczonymi ekspertami, co daje szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej i biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

    Wymagania

    • Minimum 4 lata doświadczenia jako Java Developer;
    • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z użyciem technologii Java (JEE, Spring Boot, Hibernate);
    • Umiejętność przygotowywania testów jednostkowych;
    • Znajomość zasad SOLID podczas tworzenia kodu (Clean Code);
    • Znajomość technologii Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket;
    • Doświadczenie w projektowaniu REST API i wdrażaniu usług RESTful oraz w projektowaniu baz danych przy użyciu SQL, Oracle/SQL Server, Redis;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziana znajomość technologii front-end: JavaScript, TypeScript, Angular, React, Vue.

    Oferujemy

    • Stała umowa o pracę od pierwszego dnia;
    • Hybrydowy, elastyczny model pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Ubezpieczenie na życie;
    • Platforma benefitowa;
    • Możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach;
    • Dostęp do Pluralsight, TED Talks, Coursera, Udemy Business i SAP Learning HUB;
    • Możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi (w tym AI)
    All offersPoznańJavaJava Developer

    Check similar offers

    Senior Java Backend Developer + Kotlin

    New
    RITS
    5.34K - 7.12K USD
    Poznań
    Fully remote
    Spring Boot
    Hibernate
    Maven

    Senior Java Engineer (Kafka)

    New
    7N
    6.62K - 7.69K USD
    Poznań
    Fully remote
    Java
    Kubernetes
    Amazon AWS

    Senior Java Developer (IoT)

    New
    j-labs
    6.36K - 7.63K USD
    Poznań