• Job offers
  • All offersWarszawaArchitectureDigital Solution Architect
    Digital Solution Architect
    New
    Architecture
    Alior Bank SA

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą technologiczną z licencją bankową. Dajemy programistom, administratorom i ekspertom IT przestrzeń do tworzenia i realizacji najbardziej nowatorskich projektów. Dołącz do nas!

    Company profile

      advanced

      Microservices

      advanced

      Software Architecture

      advanced

      API

      advanced

      Confluence

      advanced

      Jira

      advanced

      Kubernetes

      advanced

      MS Office

      advanced

      Microservice Architecture

      advanced

      Enterprise Architect

    Job description

    Online interview

    Alior Bank poszukuje doświadczonego Digital Solution Architecta, który wesprze nas w realizacji kluczowych inicjatyw związanych z transformacją cyfrową. Celem jest stworzenie nowoczesnego digital experience, bazującego na nowoczesnej architekturze IT, która odmieni sposób interakcji naszych klientów z bankiem.

    Jako Digital Solution Architect, będziesz kluczowym członkiem zespołu odpowiedzialnym za projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań architektonicznych wspierających naszą strategię cyfrową. Twoje doświadczenie i umiejętności pozwolą nam zrealizować ambitne cele związane z omnikanałowością, hiperpersonalizacją, reużywalnością komponentów i skalowalnością.

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i rozwój nowoczesnej architektury IT, wspierającej transformację cyfrową w banku.
    • Współpraca z zespołami deweloperskimi, biznesowymi i technologicznymi w celu opracowania i implementacji innowacyjnych rozwiązań cyfrowych.
    • Tworzenie strategii dotyczących composable architecture oraz domen aplikacyjnych, wspierających elastyczność i reużywalność komponentów.
    • Ocena istniejącej infrastruktury i rekomendowanie zmian mających na celu zwiększenie wydajności, stabilności i skalowalności systemów.
    • Doradztwo architektoniczne w zakresie integracji z systemami legacy oraz optymalizacji procesów IT.
    • Udział w definiowaniu standardów architektonicznych, najlepszych praktyk i wdrażaniu technologii zgodnych z najnowszymi trendami w branży.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku architekta IT, w tym projektowanie rozwiązań cyfrowych i infrastruktury IT.
    • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w oparciu o composable architecture, mikroserwisy, Kubernetes, API management.
    • Znajomość narzędzi i technologii wspierających omnikanałowość i hiperpersonalizację.
    • Umiejętność pracy w złożonym środowisku biznesowym i technologicznych, z naciskiem na integrację z systemami legacy.
    • Silne umiejętności analityczne i zdolność do przekształcania wymagań biznesowych w architektoniczne rozwiązania techniczne.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do współpracy z zespołami technologicznymi i biznesowymi.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach.
    • Możliwość pracy przy transformacyjnych projektach cyfrowych, które kształtują przyszłość bankowości.
    • Dynamiczne środowisko pracy z dostępem do najnowszych technologii i narzędzi.
    • Szansę na rozwój kariery w roli kluczowego architekta w dużej, nowoczesnej organizacji finansowej.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

    Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, aplikuj już teraz!

    ZPT-8215

    All offersWarszawaArchitectureDigital Solution Architect

    Check similar offers

    Architekt Systemowy/System Architect

    New
    Primaris
    5.64K - 6.41K USD
    Fully remote
    CI/CD
    Docker
    SQL

    Senior Hardware Architect

    New
    Mobica
    Fully remote
    hardware development
    Memory devices
    SPICE

    Architect/Senior Software Engineer

    New
    Motorola Solutions
    Java
    REST API

    Cloud Architect

    New