• Job offers
  • Junior Software / Frontend Developer
    New
    HTML

    Junior Software / Frontend Developer

    Wrocław
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      XHTML

      junior

      HTML

      junior

      CSS

      junior

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Cześć!

    Chcesz pracować w Frontendzie? Być Developerem? HTML, XHTML, CSS nie są Ci obce? Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tymi technologiami, spróbuj swoich sił i aplikuj do nas. Nasi doświadczeni programiści pozwolą Ci wejść do świata Frontendu, nauczą Cię korzystania z potrzebnych technologii i narzędzi. Nie masz doświadczenia komercyjnego? Nie martw się, zadbamy o Twój rozwój i pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w branży IT, a już wkrótce zostaniesz Frontend Developerem Dokumentów

    Jeśli:

    • ukończyłeś studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
    • dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
    • masz zdolności logiczne i algorytmiczne

    To jesteś świetnym kandydatem! A jeśli jeszcze dodatkowo:

    • masz świetną organizację pracy, a wielozadaniowość nie sprawia kłopotu,
    • zwracasz uwagę na szczegóły,
    • lubisz zadania indywidualne jak i zespołowe
    • chcesz się dużo nauczyć

    To jesteś kandydatem idealnym, wyślij nam swoją aplikację!

    Twoje przyszłe zadania to:

    • budowanie dokumentów elektronicznych z wykorzystaniem XML/XSLT, CSS, XHTML oraz SQL
    • współpraca z doświadczonymi programistami przy tworzeniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności
    • projektowanie e-dokumentów i algorytmów ich działania zgodnie z oczekiwaniami klientów
    • odpowiedzialność za własne projekty dotyczące mediów cyfrowych
    • doskonalenie procesów związanych z budowaniem e-dokumentów

    W naszej firmie ważne są dla nas:

    • Feedback - każda osoba otrzymuje nie tylko bieżący feedback, ale także oficjalny przynajmniej do 3 razy w roku, w oparciu o wspólnie uzgodnione cele.
    • Każdy pracownik ma możliwość podzielenia się feedbackiem na temat firmy, zespołu oraz lidera.
    • Perspektywa rozwoju – poprzez zadania będziesz poszerzać swoje umiejętności i zakres odpowiedzialności.
    • Jeśli odkryjesz nowy obszar zadań dla siebie – z pewnością pomożemy zmienić Ci ścieżkę kariery zawodowej.
    • Partnerskie relacje – na tym opieramy budowanie zespołu. Jesteśmy zespołem, który ma wspólnie realizować zadania, a jednocześnie zapewnić indywidualny rozwój. Otwartość, partnerstwo i dialog są dla nas najważniejsze.

    Oferujemy:

    •  Pracę bez wymaganego doświadczenia – w Acturis nie jest to kluczowe!
    •  Możliwość rozwoju w firmie – zarówno w obrębie zespołu, jak i poza nim
    •  Atrakcyjne wynagrodzenie i cykliczne podwyżki – do trzech w roku przez pierwsze dwa lata pracy, a następnie coroczne
    •  Kursy i szkolenia w tym kursy językowe oraz szkolenia umiejętności technicznych, miękkich i wiedzy branżowej
    •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    •  Pomoc w przebranżowieniu – dopiero wkraczasz w świat IT? Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła
    •  Pracę z nowymi technologiami – nauczymy Cię wielu narzędzi potrzebnych w pracyDevelopera
    •  Liczne benefity – karta Multisport, opieka zdrowotna oraz wiele innych
    •  Hybrydowy model zatrudnienia – możliwość pracy zdalnej 3 dni w tygodniu

    Kim jesteśmy?

    Nasza firma jest numerem jeden wśród dostawców oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii, Europie oraz Kanadzie. Działamy globalnie od ponad 20 lat, rozwijając własną platformę internetową i z sukcesem dostarczając innowacyjne rozwiązania.

    Zatrudniamy specjalistów z branży IT – są wśród nas między innymi analitycy, programiści oraz testerzy. Inwestujemy w pracowników, a liderów wyłaniamy spośród doświadczonych kolegów.

    I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes.

    Check similar offers

    Senior Frontend Developer

    New
    Kolomolo
    Undisclosed Salary
    Warsaw
    Next.js
    React
    HTML

    AEM Developer

    New
    DTP, Digital Technology Poland
    Undisclosed Salary
    Zielona Góra
    HTML
    AEM
    CSS

    Markup Developer

    New
    Swivl
    1.5K - 2K USD
    Wrocław
    Fully remote
    CSS3
    HTML