All offersWarszawaDataData Analyst
Data
Simplicity Recruitment

Warszawa
3 066 - 3 578 USDGross/month - Permanent
Full-time
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Hybrid

Tech stack

    Excel
    master
    Power Query
    master
    Power BI
    advanced
    Tableau
    junior
    Python
    nice to have
    SQL

Job description

Online interview

Dla naszego klienta - globalnej organizacji - poszukujemy osoby na stanowisko Data Analyst.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie klienta oraz zespołu zewnętrznego dostawcy w zarządzaniu danymi: zbieranie danych wejściowych, zapewnianie jakości danych, kompletności i terminowości.
  • Wspieranie zespołu zewnętrznego dostawcy w komunikacji z klientami: zbieranie pytań i opinii klientów, udział w cotygodniowych rozmowach aktualizacyjnych, dyskusjach priorytetowych, szkoleniach, pytaniach administracyjnych.
  • Współpraca z zespołem zewnętrznego dostawcy w zakresie analityki biznesowej, identyfikacji i oceny błędów.
  • Poprawa zrozumienia funkcjonalności przez klienta, zapewnienie instrukcji dotyczących podstawowych funkcji systemu, zwiększenie statystyk użytkowania.

Doświadczenie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w analityce biznesowej.
  • Doświadczenie w planowaniu zapotrzebowania.
  • Doświadczenie w S&OP (Sales & Operations Planning).

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność zrozumienia złożonych procesów biznesowych wśród zespołów cross-funkcjonalnych.
  • Zamiłowanie do procesów i analiz marketingowych i biznesowych.
  • Dobre umiejętności analityczne, umiejętność rozpoznawania wzorców danych i trendów, tworzenie wniosków na podstawie obserwacji.
  • Umiejętność korzystania z Tableau.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji w języku angielskim (zarówno pisemnej, jak i ustnej).
  • Silne umiejętności interpersonalne i dociekliwy sposób myślenia.
  • Proaktywność i odpowiedzialność.
  • Doskonałe umiejętności MS Excel.
  • Dobre umiejętności Power BI i Power Query.
  • Python i SQL – mile widziane.

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • pracę hybrydową w biurze w Warszawie – 3 dni pracy z biura.
  • szeroki pakiet benefitów.
3 066 - 3 578 USD

Permanent

File upload
Add document

Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Informujemy, że administratorem danych jest Amberstone Associates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Plac Dąbrowskie...more